Soru Xiaomi Mi Max 2 - Kimlerde var?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

tanerer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
TANER
Cihazım
REDMİ 3 PRO
Konular
1
Siyah renk ne zaman gelir acaba
Herkeste Gold renk mi var

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Siyah renk ne zaman gelir acaba
Herkeste Gold renk mi var

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
En güzeli ve kusursuz olanı Gold , diğerleri renkler randımansız çalışıyor8=)giggle~~monkey~~

Oyla:

AGT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
xiaomi mi ma
Konular
0
Ben hızlı şarj etsin istemiyorum.Yavaş şarj etsin sindire sindire. Ne yapmam gerek acaba? Amperi düşük başka marka şarj cihazı mı kullansam yoksa bilgisayara takıp mı şarj etsem bilemiyorum. yazılımsal olarak hızlı şarjı kapatabileceğim bir seçenek var mıdır yada?

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ben hızlı şarj etsin istemiyorum.Yavaş şarj etsin sindire sindire. Ne yapmam gerek acaba? Amperi düşük başka marka şarj cihazı mı kullansam yoksa bilgisayara takıp mı şarj etsem bilemiyorum. yazılımsal olarak hızlı şarjı kapatabileceğim bir seçenek var mıdır yada?
Zaten hızlı şarj da bile 2.5 saatte şarj ediyor, bu durum hem hızlı sayılır, hemde yavaş....bence cihazımız için çok ideal bir şarj süresi

Oyla:

AGT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
xiaomi mi ma
Konular
0
Batarya gücü bu şekilde. Grafikte de görüldüğü üzere yoğun bir kullanım yok. Daha önce kullandığım daha düşük batarya kapasitesindeki telefonlardan sadece ve sadece bir tık iyi. Sorun nerde anlamadım. İlk şarjı uzun tutmadım ama limon pillerde o mecburiyet kalktı diye biliyordum. Acaba şarj şeklini mi değiştirsem yada rom mu değiştirsem veya iade hakkım var mı bakmak lazim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-09-02-23-22-47-162_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2017-09-02-23-22-47-162_com.miui.securitycenter.png
    71,9 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2017-09-02-23-22-58-994_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2017-09-02-23-22-58-994_com.miui.securitycenter.png
    62 KB · Görüntüleme: 37
Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Batarya gücü bu şekilde. Grafikte de görüldüğü üzere yoğun bir kullanım yok. Daha önce kullandığım daha düşük batarya kapasitesindeki telefonlardan sadece ve sadece bir tık iyi. Sorun nerde anlamadım. İlk şarjı uzun tutmadım ama limon pillerde o mecburiyet kalktı diye biliyordum. Acaba şarj şeklini mi değiştirsem yada rom mu değiştirsem veya iade hakkım var mı bakmak lazim
Ben açıkcası sorunun ne olduğunu anlayamadım?
neredeyse 3 gün de 8 saat SOT almışsınız? bundan iyisi şamda kayısı8=)8-|

Oyla:

AGT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
xiaomi mi ma
Konular
0
Ben açıkcası sorunun ne olduğunu anlayamadım?
neredeyse 3 gün de 8 saat SOT almışsınız? bundan iyisi şamda kayısı8=)8-|
Hocam 3 gün ama gerçekten az kullandım.(gece belli satlerde oto kapanma da dahil) bu şekilde bir kullanımla zaten diğer birçok cihazda bu sonuca ulaşabiliyordum(özellikle son telefonum sony z ultra ile3050 mah batarya). 5300 mah bataryanın espirisini ben yakalayamadım. bu gün yine denemek için 5 tane youtube videosu seyrettim. foruma göz attım, ayarlarına filan baktım. 1.4 gb rom indirdim ve şarjım 78 e indi. fena...bence pil konusunda ciddi bir yazılıma ihtiyaç var. Sony deki staminia modu gibi. ya da benim telefonuma has bir sorun var. oysa ki ben özellikle pili için almıştım cihazı. ve ya ben beklentilerimi abartmışım (batarya canavarı mi max2 çıktı gibi başlıklardan sonra)şuan onun hüsranını yaşıyorum. sizin kullandığınız romu indiriyorum şuan. belki bir fark olur.Tanıtımlarında yazıldığı gibi 18 saat video oynatma , 10 gün müzik dinleme filan, malesef mümkün değil. yarısı belki...

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Hocam 3 gün ama gerçekten az kullandım.(gece belli satlerde oto kapanma da dahil) bu şekilde bir kullanımla zaten diğer birçok cihazda bu sonuca ulaşabiliyordum(özellikle son telefonum sony z ultra ile3050 mah batarya). 5300 mah bataryanın espirisini ben yakalayamadım. bu gün yine denemek için 5 tane youtube videosu seyrettim. foruma göz attım, ayarlarına filan baktım. 1.4 gb rom indirdim ve şarjım 78 e indi. fena...bence pil konusunda ciddi bir yazılıma ihtiyaç var. Sony deki staminia modu gibi. ya da benim telefonuma has bir sorun var. oysa ki ben özellikle pili için almıştım cihazı. ve ya ben beklentilerimi abartmışım (batarya canavarı mi max2 çıktı gibi başlıklardan sonra)şuan onun hüsranını yaşıyorum. sizin kullandığınız romu indiriyorum şuan. belki bir fark olur.Tanıtımlarında yazıldığı gibi 18 saat video oynatma , 10 gün müzik dinleme filan, malesef mümkün değil. yarısı belki...
Hocam o sureleri çin kararlinin ilk versionu 8.5.6.0 yada 8.5.10.0 ile alabilirsiniz. ;)
O yapilan batarya canavari testleri bu surumlerle yapildi. drunk~~moustache~~

Oyla:
Üst Alt