Yardım Xiaomi Mi Band 2 vs Xiaomi Huami Amazfit SW

enverdv

Bosch Test Equipment Service Engineer
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Uzman Tekniker
Konular
20
Merhaba arkadaşlar, Mi band 2 ve amazfit arasında kaldım, sizce hangisi daha mantıklı olur? Amazfit TR'de 1000 lira, çin'den gelirse 140dolar. Mi band 2 TR'de 150 civarı, çin'den gelirse 100 lira.
Sizin tavsiyeleriniz ve sebepleriniz neler?
Teşekkür ederim :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam amazfit kullanan arkadaşlarımız pek memnun değiller. Özellikle Çince olmasının büyük sıkıntı çıkardığını belirtiyorlar. Eğer Çince bilmiyorsanız sadece Çin düşünülerek çıkartılan bu tarz cihazlardan uzak durmanızı öneririm :)

Oyla:

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
Merhaba mi band2 kullanan birisi olarak açıkçası çokta memnun değilim, neden derseniz amacım adım saymak, km ve kalori hesabımı öğrenmekti lakin şöyle sıkıntı yaşıyorum, akşam yatıyorum adımsayar 0 da, sabah bir uyanıyorum 355 olmuş; hayır uyurgezer falan da değilim :)) kolunu sallasan sayıyor :)) amazfit te gps var gps üzerinden takip ediyor diye biliyorum. Bunun dışında mi band 2 nin diğer özellikleri tatminkar; ama alan olsa 100 tl den satacağım 3-4 aylık ama almıyor kimse :))

Oyla:

enverdv

Bosch Test Equipment Service Engineer
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Uzman Tekniker
Konular
20
Hocam amazfit kullanan arkadaşlarımız pek memnun değiller. Özellikle Çince olmasının büyük sıkıntı çıkardığını belirtiyorlar. Eğer Çince bilmiyorsanız sadece Çin düşünülerek çıkartılan bu tarz cihazlardan uzak durmanızı öneririm :)
Teşekkür ederim hocam,
Peki smartband veya smartwatch grubunda yeni cihazlar gelecek mi yakın tarihte? Mesela Mi Band 3 gibi

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Teşekkür ederim hocam,
Peki smartband veya smartwatch grubunda yeni cihazlar gelecek mi yakın tarihte? Mesela Mi Band 3 gibi

Resmi açıklama yok hocam ama ben yakın zamanda bir Mi Band 3 bekliyorum.

Oyla:

sesevgi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
Mi 6/128 Ser
Konular
1
mi band 2 yi 6 ay kullandım, eşim, annem, yeğenim vs. hepsi de beğendi onlara da aldım, en son hediye olarak birisine de aldım. yüzeren de duşta da kullanabilirsin. en son denizde yüzerken düşürdüm maalesef bulamadım. Özellik olarak telefon eşleşmesi, bildirim, uyku takibi vb. özellikleri ile tam bir F/P canavarı, şarjı da muadillerine göre çok daha iyi. gearbest te 19 dolar, aliexpress te 20 dolar. hepsiburada da 90 TL dı en son. Onun dışında eleştiriler de doğru, koşu bandında adım sayımı hatalı, aynı anda 2 kişi aynı yolu yürüyüp farklı ölçüm alabiliyor çünkü mesafede gyroscop mantığı ve gps hesabı farklı.

Oyla:
Üst Alt