smartwatch

 1. ByKaraca

  Haber Xiaomi Çocuklara Yönelik Akıllı Saati Mi Bunny Watch’ı Tanıttı

  Xiaomi bugün gerçekleştirdiği etkinlikte sadece Mi A2 ve Mi A2 Lite modelini tanıtmakla kalmadı bir de akıllı saat tanıttı ancak bu herkese hitap eden bir saat değil çocukların kullanımına yönelik geliştirilen Bunny Watch ile ilgili tüm detaylar haberimizde. Haberi okumak için tıklayınız.
 2. merihyn

  Yardım Xiaomi mi5 uyumlu Akıllı saat Önerisi

  Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi xiaomi mi5 ile tam uyumlu bağlantı sorunu olmayan akıllı saat önerilerinizi belirtirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
 3. enverdv

  Yardım Xiaomi Mi Band 2 vs Xiaomi Huami Amazfit SW

  Merhaba arkadaşlar, Mi band 2 ve amazfit arasında kaldım, sizce hangisi daha mantıklı olur? Amazfit TR'de 1000 lira, çin'den gelirse 140dolar. Mi band 2 TR'de 150 civarı, çin'den gelirse 100 lira. Sizin tavsiyeleriniz ve sebepleriniz neler? Teşekkür ederim :)
 4. TinyDeal.com

  Haber Aggiornato Preis! Xiaomi 1S MiBand !!!

  http://www.tinydeal.com/xiaomi-mi-band-1s-heart-rate-sleep-monitor-call-reminder-pedometer-px371kj-p-156919.html Brand: XIAOMI Model: Xiaomi Mi Band 1S Light Sensation Sensor: Gravity Sensor Smartphone OS Compatibility: Bluetooth 4.0, Android 4.4 or above, iOS 7.0 or above Bluetooth: 4.0...
Üst Alt