Yardım xiaomi mi a2 telefon kilitlendi sarj olmuyor

lhecarlml

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muzaffer
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Android 9.0
Telefon Modeli
Mi A2
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese iyi günler,

Arkadaşlar otobustekı usb portuna sarj ıcın taktıgımın telefonum bırkac dakıkanın ardından sarj olmadı bende usb portuyla alaklıdır hrld dıye onemsemedım eve geldıgımde telefon hıc bır sekılde sarj olmuyordu e tabı bu arada sarjıda tamamen bıttı suan telefon takozdan farksız anladıgım kadarıyla voltaj dengesızlıgı yuzunden oldu ve telefon kendını kılıtledı.Benım sorum su bu hangı parcayla veya hangı sekılde cozulur ve tekrar normal durumuna getırılır ınternette gercekten hıcbırsey bulamadım delta servısede sordugum zaman getırın bakalım falan dıyorlar ben servıse gıtmeden once nerede problem oldugunu bulmak ısıtıyorum lutfen yardım edın.

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Maalesef servis hocam. Soket de arızalanmış olabilir anakart da. Şarjda bekletin bir gün sonra tekrae dönüş yapın.

Oyla:

lhecarlml

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muzaffer
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
6
Maalesef servis hocam. Soket de arızalanmış olabilir anakart da. Şarjda bekletin bir gün sonra tekrae dönüş yapın.

Sarjda beklıyor 2-3 gundur acılmadı.Bence yanmıs olamaz ya hele kı anakart ımkansız cunku telefon hala calısıyordu ben sarjdan cektıgımde sarjı bıtınce kapandı sarjı bıtene kadar ben kulllanmaya devam edebıldım

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Garantisi varsa garantiye gönderin yoksa tamiri mümkün banq gönderebilirsiniz. Düzensiz voltaj anakartın power katına zarar veriyor

Oyla:
Üst Alt