Haber Xiaomi Mİ A2 Mart Güncellemesi Geldi !

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
Arkadaşlar biliyorsunuz ki şubat güncellemesinde birçok sorun oluşmuştu, mart güncellemesi geldi.Ben sizin için yüklüyorum,siz bekleyin,hatalar düzelmişmi bakıp yorum yapacam buraya.Daha kötü olmuşsa en azından hepimiz yanmayalım :D

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Arkadaşlar biliyorsunuz ki şubat güncellemesinde birçok sorun oluşmuştu, mart güncellemesi geldi.Ben sizin için yüklüyorum,siz bekleyin,hatalar düzelmişmi bakıp yorum yapacam buraya.Daha kötü olmuşsa en azından hepimiz yanmayalım :D

clap~~clap~~

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
Arkadaşlar güncellemeyi indirdim, 5 dakikalık bir kullanma süreme göre şu yorumu yapıyorum ki, ekranda dalgalanmalar, siyahların grileşmesi, grinin 50 tonu olması ve ön kamera kalitesinin kötülüğü tamemen düzelmiş.gönül rahatlığıyla indirebilirsinz :) önceliklerim buna bakmaktı,sorun kalmamış.Başka bir hata göremedim henüz.Ama uygulama açılmalarında bekleme süresi biraz uzamış.ilginç bir şekilde.bunu yaşayan baska arkadaslar varsa yazsın lütfen.Belkide bana öyle gelmiştir.yada güncellemeyi henüz yüklediğim için telefon anca kendine geliyordur.bakacaz..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar güncellemeyi indirdim, 5 dakikalık bir kullanma süreme göre şu yorumu yapıyorum ki, ekranda dalgalanmalar, siyahların grileşmesi, grinin 50 tonu olması ve ön kamera kalitesinin kötülüğü tamemen düzelmiş.gönül rahatlığıyla indirebilirsinz :) önceliklerim buna bakmaktı,sorun kalmamış.Başka bir hata göremedim henüz.Ama uygulama açılmalarında bekleme süresi biraz uzamış.ilginç bir şekilde.bunu yaşayan baska arkadaslar varsa yazsın lütfen.Belkide bana öyle gelmiştir.yada güncellemeyi henüz yüklediğim için telefon anca kendine geliyordur.bakacaz..
15 dakikadır kurcalıyorum,uygulama açılışları normale döndü,hatta bir tık,çok az bir farkla daha hızlı bile açıldığını söyliyebilirim.Yalnız ön kamerada flash ışığı sadece otomatiğe alınca açılıyor.otomatik karanlık ortama girince açılıyor.ancak açık seçeneğine bastığımda flash çalışmıyor.istediğim zaman açıp kapatamıyorum.bunu da bi kontrol edin

Son düzenleme:

Nlfrssmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nilüfer
Cihazım
Xiomi a2
Konular
3

15 dakikadır kurcalıyorum,uygulama açılışları normale döndü,hatta bir tık,çok az bir farkla daha hızlı bile açıldığını söyliyebilirim.Yalnız ön kamerada flash ışığı sadece otomatiğe alınca açılıyor.otomatik karanlık ortama girince açılıyor.ancak açık seçeneğine bastığımda flash çalışmıyor.istediğim zaman açıp kapatamıyorum.bunu da bi kontrol edin
Dalgalanmalar aynı şekilde bende de vardı onlar gitmiş bu cok sevindirici lakin dedignz gbi uygulamalarn açılmasından bi tık yavaşlık var umarm bende de gider o durum. Bu ön flaş sorunu da daha önce de vardı yani Şubat guncellemesinden snra da mevcuttu yani en azından bnde öyleydi. Garip bi durum açık yapınca flaş yanmiyor otomatik olunca yanıyor sadece.

Özellikle WhatsApp da yazı yazarken ara sıra ekran titremesi gibi bir durum benden başka kimse de oluyor mu acaba ???

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6

Ön kameradaki flash yanmaması Aralık android 9 yüklü bendede oldu ocak ve şubat yüklemedim hatta yanlış hatırlamıyorsam andoroid 8 dede vardı onu çözümü basit ayarlara girip sıfırlayınca flash çalışıyor aRa ara oluyor bendede 1 kez yanıp sönüyor

Ekran ışığı ve ses nasıl arkadaşlsr artma olmuş mu ben aralıktayım halen 8 de iken iyiydi

fati61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
mi A2
Konular
0
Evet bazı şeyler düzeldi bazi seyler duzelmedi .Abi bir ay ara versinler adam gibi bi güncelleme yapsınlar hatta 1 ayda tatil yapsınlar kafalarını toplasınlar.
Belki de lan dur bu seferde şurayı bozalim he he diyorlardir.bi dahaki guncellemeye bişey kalsın diye düşünüyorlar herhalde.
kamera ağır çekim duzelmedi.
Ön kamera ışığı çakar led olmuş...

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Evet bazı şeyler düzeldi bazi seyler duzelmedi .Abi bir ay ara versinler adam gibi bi güncelleme yapsınlar hatta 1 ayda tatil yapsınlar kafalarını toplasınlar.
Belki de lan dur bu seferde şurayı bozalim he he diyorlardir.bi dahaki guncellemeye bişey kalsın diye düşünüyorlar herhalde.
kamera ağır çekim duzelmedi.
Ön kamera ışığı çakar led olmuş...
Düzelen ve düzelmeyen sorunları yazarmısın ve yenı gelen sorunlarıda ona göre herkez bilgilensin ön kamera ışığı yanıp sönmesi aralık gğncellemesi android 9 un ilk sürümündede var bazen oluyor kamera ayarını sıfırlayınca düzeliyor

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
Düzelen ve düzelmeyen sorunları yazarmısın ve yenı gelen sorunlarıda ona göre herkez bilgilensin ön kamera ışığı yanıp sönmesi aralık gğncellemesi android 9 un ilk sürümündede var bazen oluyor kamera ayarını sıfırlayınca düzeliyor
ışığın yanıp sönmesinden başka bir sorun yok benim gördüğüm kadarıyla.hersey yolunda

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
ışığın yanıp sönmesinden başka bir sorun yok benim gördüğüm kadarıyla.hersey yolunda
usta sanırım tam okumadın yada anlamadın o ışık yanıp sönmesi yeni bir durum değilki aralık ayı android 9 ilk çıktığında da vardı ben ocak şubat mart hiçbirini yapmadım aralıkdayım bendede bazen oluyor yanlış hatırlamıyorsam android 8 deykende vardı kamera ayarlarını sıfırlayınca düzeliyor o yenı bir sorun değil sen dikkat etmemişsin

Üst Alt