Haber Xiaomi Mi A2 Lite Detaylı İncelemesi | Türkiye’de İLK!

mst2929

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mst
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
merhaba mi a2 lite 64/4gb versiyonlu telefonu nereden satın alabilirim. kvk yada resmi mi garantili arıyorum.

ByKaraca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Elime ne geçers
Meslek
Teknoloji Editörü
Konular
380
merhaba mi a2 lite 64/4gb versiyonlu telefonu nereden satın alabilirim. kvk yada resmi mi garantili arıyorum.
Çok yakında Gittigidiyor cepport mağazasından alabilirsiniz efendim. Market.miuiturkiye.net i takip etmeyi unutmayın.

Azzemre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aziz emre
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
6
Arkadaşlar eğer miui kullandınız ve a2 lite almayı düğşünüyorsanız durun ve bi 10 kez düşünün ben aldım adapte olamıyorum çok boş özelliksiz ve itici geliyor.

mst2929

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mst
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
Arkadaşlar eğer miui kullandınız ve a2 lite almayı düğşünüyorsanız durun ve bi 10 kez düşünün ben aldım adapte olamıyorum çok boş özelliksiz ve itici geliyor.

neden ! telefonun videolarini izledim cok hosuma gitti. f/p olarak basarili bi cihaza benziyor?

Azzemre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aziz emre
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
6
neden ! telefonun videolarini izledim cok hosuma gitti. f/p olarak basarili bi cihaza benziyor?
Sorun performansı değil ki herşey anlatıldığı gibi güzel bir cihaz ancak miui arayüzünü kullanmış kişiler attan inip eşeğe bineceklerini bilmeliler.

ByKaraca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Elime ne geçers
Meslek
Teknoloji Editörü
Konular
380
Sorun performansı değil ki herşey anlatıldığı gibi güzel bir cihaz ancak miui arayüzünü kullanmış kişiler attan inip eşeğe bineceklerini bilmeliler.

Bu konu bence tamamen beklentilerle alakalı. Mesela benim için bu karşılaştırmada eşek mıuı oluyor. O yüzden bunun tamamen öznel olduğunu düşünüyorum.

Azzemre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aziz emre
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
6
Bu konu bence tamamen beklentilerle alakalı. Mesela benim için bu karşılaştırmada eşek mıuı oluyor. O yüzden bunun tamamen öznel olduğunu düşünüyorum.
Tabi ki öyle saygı duyuyorum ama attan kastım hız değil bilakis konfordu

Üst Alt