Rehber Xiaomi Mi A2 Lite Bootloader Kilidini Açma

hasantr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Tamirci Mitu geldikten 20 saniye sonra telefon kapanıyor. Neden acaba?

hasantr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Hallettim. Miflash Unblock uygulamasını indirdim zip dosyanın içindeki MiUsbDriver.exe yi çalıştırarak sürücüyü yükledim.

malim4a1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mali
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
tüm bu işlemleri yaptıktan sonra bootloaderi kapatmalı mıyım .geliştirici seçeneklerinde sönük bir şekilde oem açık duruyor.

darktole

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Feraset
Cihazım
A2 Lite
Konular
0
Telefon stabil halini kaybetti. Açılışta sürekli uyarı geliyor ve altta "unlocked" kilidiyle birlikte açılıyor. Ayarlar menüsündeki bazı seçenekler çalışmıyor.

Yaptığım bu fastboot işlemlerini nasıl geri alabilirim? HiddeNKinG
Ayrıca Netflix uygulaması için "cihazınız bu sürümle uyumlu değil" uyarısı veriyor. Halbuki önceki fastboot işlemlerinden önce kuruluydu.
Çözüm öneriniz nedir?

Güncelleme:

fastboot durumundayken, "oem unlock-go" komutu ile kapattığımı düşünüyorum. umarım çözülmüştür.

Son düzenleme:

Phoebus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
0
İyi günler, 9,0 temmuz güncellemesi ile sıkıntıdan dolayı 8.1 e geçmek istiyorum. İlk defa xiomi cihaz kullanıyorum, yukarıda yazılanları basamak basamak uyguluyorum, cihazı fastboot moduna aldığımda fastboot da cihaz görünmüyor, ve telefon kendini bir süre sonra kapatıyor.
Sürücüleri güncelledim, telefonu bilgisayarı bir kaç kez yeniden başlattım ama ne yaptıysam fastboot da cihaz görünmüyor. normal bağlamada cihazı görüyorum,,
varmıdı bir çaresi acaba, nasıl yapıp geri yükleme yapabilirim

malim4a1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mali
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
Telefon stabil halini kaybetti. Açılışta sürekli uyarı geliyor ve altta "unlocked" kilidiyle birlikte açılıyor. Ayarlar menüsündeki bazı seçenekler çalışmıyor.

Yaptığım bu fastboot işlemlerini nasıl geri alabilirim? HiddeNKinG
Ayrıca Netflix uygulaması için "cihazınız bu sürümle uyumlu değil" uyarısı veriyor. Halbuki önceki fastboot işlemlerinden önce kuruluydu.
Çözüm öneriniz nedir?

Güncelleme:

fastboot durumundayken, "oem unlock-go" komutu ile kapattığımı düşünüyorum. umarım çözülmüştür.
Ben öyle yaptığımda telefon bidaha açılmadı sonra tekrar fastboota alıp kilidi açtım şu an o şekilde kullanıyorum...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi günler, 9,0 temmuz güncellemesi ile sıkıntıdan dolayı 8.1 e geçmek istiyorum. İlk defa xiomi cihaz kullanıyorum, yukarıda yazılanları basamak basamak uyguluyorum, cihazı fastboot moduna aldığımda fastboot da cihaz görünmüyor, ve telefon kendini bir süre sonra kapatıyor.
Sürücüleri güncelledim, telefonu bilgisayarı bir kaç kez yeniden başlattım ama ne yaptıysam fastboot da cihaz görünmüyor. normal bağlamada cihazı görüyorum,,
varmıdı bir çaresi acaba, nasıl yapıp geri yükleme yapabilirim
Ses açma tuşunu bırakma o şekilde yap, bir de telefon açıkken usb hara ayıklamayı açtığında üste bir cihaz bağlandı diye bar geliyor ona basıp veri aktarımını seçersen görebilir.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Şu an bootloader kilidi açık mı kapalı mı nasıl öğrenebilirim onu

Phoebus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
0
Şu an bootloader kilidi açık mı kapalı mı nasıl öğrenebilirim onu
Bootloader kilidi açık olduğunda telefonu her açılışta ingilizce olarak, bootloader kilidi açık kilitleyin diye uyarı ekranı geliyor.

fakbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Üstadlar romu yükledim şimdi telefon bu haldeylen bankacılık uygulamaları sıkıntı olurmu

Üst Alt