Rehber Xiaomi Mi A2 Lite Bootloader Kilidini Açma

Kaanx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
A2 lite
Konular
25
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.. Windows 7 kullanıyorum pc telefonu görüyor fakat komut verince hiç bişey olmuyor oem kilidi açık, usb hata ayıklaması yapınca telefonu görmüyor ne yapabilirim?

Rogruga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Xiaomi A2 Lite cihazımın Bootloader kilidini açarak custom rom yüklemek istiyorum. Bilgisayarımda ADB, SDK TOOLS, Xiaomi USB Driver ve diğer driverlar gibi bilgisayarımda yüklü olması gereken herşey yüklü. ADB'yi açıyorum, ''adb devices'' komutu yazıyorum ve cihaz görünüyor burada sıkıntı yok. Ancak 2 yerde sıkıntım var:

1-) Telefonu fastboot moduna aldığımda fastboot modunda 10 saniye durduktan sonra telefon fastboottan çıkıp kapanıyor. Ses kısma tuşuna basılı tuttuğumda da aynı sorun var. Telefon 10 saniye sonra fastboottan çıkıyor.
2-) Telefon açıkken PC'de ve ADB'de cihaz görünüyor ancak cihazı kapattığımda veya Fastboot moduna aldığım an bağlantı kesiliyor, PC cihazı görmüyor.

Konudaki adımların aynısını yapıyorum. Telefonumun OEM kilidi ve USB hata ayıklama seçenekleri açık. Ancak yukarıda bahsettiğim 2 nedenden dolayı bir türlü bootloader kilidini kaldıramadım. Mi Unlock Tool ile de kaldırmayı denedim oradan da yapamadım. ADB üzerinden yapmak önceliğim çünkü Romu'da adb üzerinden kurmak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Üst Alt