Yardım Xiaomi Mİ A2 Klavye Donma Sorunu

coamtasis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xiaomi Mİ A2
Konular
5
Merhabalar, telefonu geçen sene Ekim ayında Kıbrıs'tan aldım, her şey 2 ay öncesine kadar harika gidiyordu. Fakat son dönemde özellikle mesaj yazmak istediğimde birer ikişer saniye donma yapıyor. Bunun önüne bir türlü geçemiyorum, tam bir şey yazmaya başlıyorum, hop telefon donuyor, bastığım harfler 3 saniye sonra ekrana geliyor. Bu neyden kaynaklanıyor olabilir, nasıl çözebilirim?

Teşekkürler.

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Çözümü bulan var mı acaba klavye donma hakkında hocam bayadir sessiz buraları
android 10 kur sorun düzeldi stok android 10da yapmıyor aralık ayını yükle hem şarj iyi hemde donmuyor diğer ayları bekle mayısı bekle sadece jdi panellı a2 lerde vardı bu sorun tianma panellerde yoktu bazı customlardada yok aralık q yu dene çok iyi

Oyla:

Tongucum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ramazan
Cihazım
mi a2 ve f1
Konular
0
android 10 kur sorun düzeldi stok android 10da yapmıyor aralık ayını yükle hem şarj iyi hemde donmuyor diğer ayları bekle mayısı bekle sadece jdi panellı a2 lerde vardı bu sorun tianma panellerde yoktu bazı customlardada yok aralık q yu dene çok iyi
link verebilirmisiniz. ben beta rom kullanıyorum mi 6x.v11 takılma devam ediyor. çok uğraştım düzelmedi.

Oyla:

coamtasis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xiaomi Mİ A2
Konular
5
Selamlar herkese tekrardan,

Konu hortlamış ama android 10 temmuz güncellemesi almama rağmen sorun hala devam ediyor

Oyla:

Berkaymia2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
MiA2
Konular
1
Selamlar herkese tekrardan,

Konu hortlamış ama android 10 temmuz güncellemesi almama rağmen sorun hala devam ediyor
Şu an ekteki rom yuklu klavye donmuyor şarj süresi biraz düşük o da yüksek ihtimalle benim bataryadan kaynaklanıyor...
Romun linki..
Nebrassy reizin 6x MIUI 12 pie portu

Oyla:

coamtasis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xiaomi Mİ A2
Konular
5
Telefonum rootlu değil maalesef, o işlere hiç giremedim cesaret edemedim :) bu işe nereden başlayabilirim?

Oyla:
Üst Alt