Yardım Xiaomi Mi A2 Android yazısında kalıyor ve açılmıyor

rebelfa1con

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Arıyorum
Konular
2
Merhaba arkadaşlar herkese günaydın,

Bu sabah uyandım ve cihazım androidone ekranında donup kalmış olup hiç bir şekilde işletim sistemine ulaşım sağlayamıyorum. Neden böyle oldu hiç bir fikrim yok. Cihaza erişim sağlayamıyorum ve usb hata ayıklama modu vs çalıştıramıyorum. Nasıl rom atılacağı hakkında herhangi bir bilgim bulunmuyor. Konu hakkında hangi adımları izlemeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

edit: Telefon tamamen default, power+ses açma tuşu recovery moda giriş yapmıyor. Fastboot giriş yapılıyor. Cihazda root yok, Cihaz açılmadığı için usb hata ayıklama modu geliştirici izinleri vs açamıyorum. Ne yapabiliriz? Sorun devamlılığını sürdürüyor, sabahtan bu saate uğraşmama rağmen sorun giderilmedi.

Son düzenleme:

Stalger_100cu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ilqar
Cihazım
Xiaomi Mi a2
Konular
0
Merhaba arkadaşlar herkese günaydın,

Bu sabah uyandım ve cihazım androidone ekranında donup kalmış olup hiç bir şekilde işletim sistemine ulaşım sağlayamıyorum. Neden böyle oldu hiç bir fikrim yok. Cihaza erişim sağlayamıyorum ve usb hata ayıklama modu vs çalıştıramıyorum. Nasıl rom atılacağı hakkında herhangi bir bilgim bulunmuyor. Konu hakkında hangi adımları izlemeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

edit: Telefon tamamen default, power+ses açma tuşu recovery moda giriş yapmıyor. Fastboot giriş yapılıyor. Cihazda root yok, Cihaz açılmadığı için usb hata ayıklama modu geliştirici izinleri vs açamıyorum. Ne yapabiliriz? Sorun devamlılığını sürdürüyor, sabahtan bu saate uğraşmama rağmen sorun giderilmedi.
Merhaba abi. Ayni problem tam tamanie bendede oldu. Neyapa biliriz deye bir yardim ala bildinizmi.? Aldiysaniz banada yardimci ola bilirmisiniz.? Azerbaycandan selamlar

Oyla:

zurkmez

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZAFER
Konular
0
Bu sabah telefonumun şarjı bitmişti. Şarja taktım ve %10 olana kadar kapalı idi. Sonra telefonu açtım ancak androidone yazısı çıkıp yatay şekilde renkli çubuklar (mavi, kırmızı, sarı ve yeşil) açılmaya başlar şekilde hareket ediyor ama bir türlü sim pin şifre bölümüne gelmiyor. Ne yaptıysam renkli çubukların yatay hareketi sonrası ekrana ulaşamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. (Telefonum Mi a2 lite)

Oyla:
Üst Alt