Rehber Xiaomi Mi A1 VPN Yöntemi ile Resmi Stabil Android Pie Güncelleme

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7
Esra Christian:
Changelog new update

The OTA for Android 9 has already been launched. Remember to arrive step by step to everyone. (This is distributed globally)

V10.0.2.0.PDMIFJ
(Android 9)
December Security Patch.
OTA weight: 1078.9 MB / 227.2 MB (depending on whether you had a November Patch with P)

Changelog: Fixed the error of the proximity sensor, added finger gestures and all the innovations of Android Pie.

️Bugs: Wifi 5Ghz in high channels does not work properly and Automatic brightness although it improves thanks to the AI, it does not let you put it to a minimum. (Will be corrected soon)

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu nedir?

sessizkurgu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
11
Yeni bugsız sürüm.Parmak izi sensörü hareketleri vs. eklenmiş çeşitli optimizasyonlar yapılmış.Avrupa ülkelerinde dağıtılmaya başlanmış.
Ayrıca benim gibi daha önce VPN den indiren arkadaşlara 227 mb lık farklı bir güncelleme gelecek.Otaları almak için farklı işlemlere girişmeyin bence.

sessizkurgu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
11
Daha önce Android P yükleyenlere 227 mb lık güncelleme gelecek. Türkiye ye dağıtılmaya başlandığında gelir bizede. Gelmezse Hollandaya bağlanıp global sürümü edinir sonra Türkiyeden devam ederiz.
şimdi ne yapacağız hollanda üzerinden güncelleyelim mi?

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7
Yeni bugsız sürüm.Parmak izi sensörü hareketleri vs. eklenmiş çeşitli optimizasyonlar yapılmış.Avrupa ülkelerinde dağıtılmaya başlanmış.
Ayrıca benim gibi daha önce VPN den indiren arkadaşlara 227 mb lık farklı bir güncelleme gelecek.Otaları almak için farklı işlemlere girişmeyin bence.

Yani biz Türkiye sürümünden edineceğiz bunu, yazılım da Türkiye sürümü mü olacak? Ne zaman geleceği hakkında bir bilgi var mı peki?

sessizkurgu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
11
Yani biz Türkiye sürümünden edineceğiz bunu, yazılım da Türkiye sürümü mü olacak? Ne zaman geleceği hakkında bir bilgi var mı peki?
Türkiye, Avrupa sürümü yok tek bi sürüm var o da global olan. Avrupaya da bizede ve çoğu ülkeye global sürüm dağıtılıyor ama farklı tarihlerde.Ülkemize de dağıtılmaya başlandığında daha önce yükleyen 227 mb lık güncellemeyi, yüklemeyen tamamını ota üzerinden alır büyük ihtimal.Yani yüklemeyenler ota üzerinden alacak kesin de, yükleyenlerde büyük ihtimal otan alır.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Ya benim rootsus olmasına rağmen safetynet hata veriyor ve stock rom flashda olmuyor anti roll backden dolayı

Gulnare

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
8.0
Cihazım
Mi A1
Konular
7
9.0 geçen tekrar 277mb güncellmeyi yükleyen oldu mu?

amarcord

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
harun
Cihazım
mi a1
Konular
0
Dün Android pie a geçtim ancak ciddi bir sorun yaşıyorum. Telefonum çift hatlı ve Turkcell hattımı görmüyor. Durum resimdek gibi. KVK garantili. Servise götüreceğim ama garanti kapsamı dışında derler mi? Fabrika ayarlarına döndürsem sorun yaşar mıyım? Yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181213-185302.png
    Screenshot_20181213-185302.png
    109,9 KB · Görüntüleme: 25

yas86

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yas
Cihazım
Mi a1
Konular
0
Arkadaşlar güncelleme den sonra Turkcell hattımda artık 4g yazıyor. Daha önceden 4+ yazıyordu ve interneti çok iyiydi.
Şimdi hem iyi çekmiyor. Hemde interneti çok kötü oldu. Bazen H+ veya H yazıyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz.

Gulnare

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
8.0
Cihazım
Mi A1
Konular
7
Arkadaşlar güncelleme den sonra Turkcell hattımda artık 4g yazıyor. Daha önceden 4+ yazıyordu ve interneti çok iyiydi.
Şimdi hem iyi çekmiyor. Hemde interneti çok kötü oldu. Bazen H+ veya H yazıyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz.

Ne zaman yükledi iz? Sürüm kodo son 2 harfi ney?

Büyük ihtimal merkezi yerdesiniz. Ve baz istasyonuna yakınınız. 2700mhz desteği 9.0da olmadığı için 1800mhz alıyorsunuz. O da sizi bazda 2 plana itiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada çift hatta da 4g aktif daha önceden 1 hat 4gde ise diğeri ya 2g yada 3gde olurdu. Şimdi 2 side 4g de ama volte yok. Çağrı geldiğinde çağrı gelen hat 3gye düşüyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Üst Alt