Yardım Xiaomi Mi 8 Zil Sesi normal Başlarken Birden Azalıyor

cloude33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
Xiaomi Mi 8 Zil Sesi normal Başlarken Birden Azalıyor. Bu Sorun yazılımsal gibi duruyor cihazı yazılımı 9.5.5 Şuanda yada bu sorunlan ilgili çözüm önerisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler

cloude33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
Bugün Telefonu Facebook Üstünden Tanışıp Xiaomi Mi8 Cihazımı Satın Aldığım " Koray Selduman " Tarafından Bilgi Geldi Cihaz Kaynaklı Arızadan Dolayı Cihazı Bire bir ücretsiz değişimini yapıp yeni cihazı tarafıma kargoladı. Herkese teşekürler yardımlarından dolayı.

Oyla:

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Arkadaşlar miui 10 da mesaj sesi sadece 1 adet seçilebiliyor. 9 da ise normal bildirim sesi ayrı , mesaj tonu ayrı seçilebiliyor. Farkeden oldu mu.? " yeni mesaj geldiğinde" seçeneği yok.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Bugün Telefonu Facebook Üstünden Tanışıp Xiaomi Mi8 Cihazımı Satın Aldığım " Koray Selduman " Tarafından Bilgi Geldi Cihaz Kaynaklı Arızadan Dolayı Cihazı Bire bir ücretsiz değişimini yapıp yeni cihazı tarafıma kargoladı. Herkese teşekürler yardımlarından dolayı.

Bu arkadaşa güvenmenizi önermem. Daha önce forumumuzda satıcıydı ve iş ahlakına uygunsuz tavırları (kendisine tamir için gönderilen cihazların eksik parça ile geri gönderilmesi, bozuk cihazların sağlam parçalarını alıp bozuk parçalar ile değiştirmesi gibi) nedeniyle forumumuzdan süresiz banlandı.

Oyla:
Üst Alt