Soru Xiaomi MI 8 SE Hangi Rom'u Tavsiye Edersiniz ?

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

48 Saat sonra Bootloader kilidim açılıyor :) MI 8 SE Kullananlar hangi romları deneyimledi ? Hangi rom daha stabil sizce ? Revolution OS veya Masik X 1.7 Düşünüyorum kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

ghostzapper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
0
Mi 8 se icin global rom çıkmadı ve çıkmayacak.
Cihazınızda yüklü olan fake rom. Benim tavsiyem miui eu stable yükleyip keyfinize bakmanız.

Anladım.Cihazın kilidi açık yazıyor.Direk TWRP yi kurup EU ROM u kurarak geçebilirim dimi?Ekstra dikkat etmem gereken birşey varmıdır?

Oyla:

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Oyla:

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Anladım.Cihazın kilidi açık yazıyor.Direk TWRP yi kurup EU ROM u kurarak geçebilirim dimi?Ekstra dikkat etmem gereken birşey varmıdır?
İmei lerin zarar görmesi ihtimaline karşı efs yedeğini bir seferlik alip, oluşturulan yedeği bilgisayara veya buluta yedeklemenizi tavsiye ederim.
Yapilan işlemler sırasında telefon daki herşey silinebilir bu yüzden resimler, videolar, müzikler vb. Dosyalarınızı bilgisayarınıza veya otg flash bellek alıp içine yedeklemenizi öneririm
Gerekli yedekleme işlemlerinden sonra çokta korkulacak bişey yok cihaz da sorun olup açılmasa bile farkli yöntemler deneyerek cihazı çalışır hale getirmek mümkün

Oyla:

ghostzapper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
0
İmei lerin zarar görmesi ihtimaline karşı efs yedeğini bir seferlik alip, oluşturulan yedeği bilgisayara veya buluta yedeklemenizi tavsiye ederim.
Yapilan işlemler sırasında telefon daki herşey silinebilir bu yüzden resimler, videolar, müzikler vb. Dosyalarınızı bilgisayarınıza veya otg flash bellek alıp içine yedeklemenizi öneririm
Gerekli yedekleme işlemlerinden sonra çokta korkulacak bişey yok cihaz da sorun olup açılmasa bile farkli yöntemler deneyerek cihazı çalışır hale getirmek mümkün

EFS yedeği TWRP nin içinde olan bişey dimi.

Oyla:

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Arkadaşlar telefonum da ki rom eu 8.11.15 , magisk ten ötürü sorun olduğu için telefona sıfır kurulum yaptım , şimdi bir sorun var mesela internette dolaşırken ya da fotoğraflara bakarken bir anda tuş kilidi devreye gidiyor kilit ekranı geliyor.magiskten önce de aynı rom yüklüydü ve bu sorun yoktu ? Şimdi ne değişti de bu sorun oluştu ?

Oyla:

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Arkadaşlar telefonum da ki rom eu 8.11.15 , magisk ten ötürü sorun olduğu için telefona sıfır kurulum yaptım , şimdi bir sorun var mesela internette dolaşırken ya da fotoğraflara bakarken bir anda tuş kilidi devreye gidiyor kilit ekranı geliyor.magiskten önce de aynı rom yüklüydü ve bu sorun yoktu ? Şimdi ne değişti de bu sorun oluştu ?

İlk defa duydum hocam

Oyla:

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
İlk defa duydum hocam
walla 3 aydır kullanıyorum ben de şaşırdım. beta 8.11.15 de 3 haftadır kullanıyordum hiç bir sorun yaşamadım. ne zaman magisk 17.1 yükledim sonra açılmadı telefon sonra temiz kurulum yapptım sorunlar çıktı ortaya... çok enteresan.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sabah 8:30 ta şarjdan aldım ve şuan %66 ve o kadar telefona baktım zaman geçirdim. ekran açık saati 1:24 dk , telefon bekleme süresi 5 saat 26 dakika. Bence bir sorun var bilgiler doğru değil ?? 2 saatten fazla ekran sürem olmalı ve sabah 8:30 dan beri 5 saat 26 dk bekleme süresi mi olur bu saate kadar ??

walla 3 aydır kullanıyorum ben de şaşırdım. beta 8.11.15 de 3 haftadır kullanıyordum hiç bir sorun yaşamadım. ne zaman magisk 17.1 yükledim sonra açılmadı telefon sonra temiz kurulum yapptım sorunlar çıktı ortaya... çok enteresan.

sabah 8:30 ta şarjdan aldım ve şuan %66 ve o kadar telefona baktım zaman geçirdim. ekran açık saati 1:24 dk , telefon bekleme süresi 5 saat 26 dakika. Bence bir sorun var bilgiler doğru değil ?? 2 saatten fazla ekran sürem olmalı ve sabah 8:30 dan beri 5 saat 26 dk bekleme süresi mi olur bu saate kadar ??

bu iki sorun için bilgisi olan ve fikri olan arkadaşlar var mı ?

Oyla:
Üst Alt