Haber Xiaomi Mi 8 Pro Ülkemizde Satışa Çıktı!

Xiaomi Mi 8 Ailesinin en güçlü üyesi Mi 8 Pro KVK Güvencesi altında Cepport Mağazasında satışta
Xiaomi-Mi-8-Pro-1-1024x994.jpg

Xiaomi’nin en iddialı cihazlarının başında Gelen Xiaomi Mi 8 Pro kendisini rakiplerinden ayıran bir çok özelliğe sahip. Mi 8 Ailesi ile birlikte tanıtılan Mi 8 Explorer Edition sadece Çin’de satışa çıkarken Mi 8 Pro ise biraz daha gelişmiş özelliklerle global pazarda satışa çıkmıştı. Mİ 8 Pro modeli Mi 8 Explorer Edition modeline göre %30 daha hızlı bir şekilde ekrandan parmak izi okuyabiliyor. Xiaomi Mİ 8 Modeliyle kıyaslayacak olursak Snapdragon 845 işlemcisini yerini koruyorken 8GB RAM ve 128GB Depolama alanı cihaza eşlik ediyor. 6.18 inç boyutunda ve SUPER AMOLED bir panele sahip. Cihazda 12MP OIS Destekli çift kamera bulunurken ön kameranın çözünürlüğü ise 20MP olarak belirtilmiş. Yüz tanıma kısmında ise cihaz Mi 8 modeli ile aynı düzene sahip.Kızılötesi tabanlı bu sistem Mi 8 modelinde olduğu gibi oldukça hızlıçalışıyor. Cihaz 3000 mAh bir bataryaya sahip ve kutu içerisinden çıkan adaptör ile hızlı bir şekilde şarj olabiliyor. 6.21 inç Full HD+ ekran Snapdragon 845 işlemci 6GB, 8GB RAM / 128GB depolama 12MP+12MP çift arka kamera 20MP ön kamera 3400mAh batarya Android 8.1 Oreo işletim sistemi

Okumaya devam et...

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Hocam ekrana gömülü parmak izi ve 8 GB Ram için bence çok pahalı.Mi 8 2900 TL

cebi 1461

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Lenovo k3 no
Konular
0
gereksiz pahalı. zaten yeni işlemcili telefonlar çıkacak. yakında mi9 çıkar ki daha güncel çip seti ile gelecek ve bu rakmdan bile ucuz olur daha güncel olur. direk ölü doğmuş bebek mi8 pro.

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Giderek marka özelliğini kaybediyor fiyat performans ürünü olmaktan çıkıyor. Sizin farkınız diğerlerinden daha ucuza aynı özellikte telefonları satmaktı ama farkları kalmıyor giderek evofone aldığından beri marka itibar kaybediyor.

Chaosoft

Chao
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 10
Meslek
Designed
Konular