Haber Xiaomi Mi 8 Mi Geliyor?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Akıllı telefon pazarı oldukça hareketli günler geçiriyor. Mobil Dünya Kongresi’nde yaşanan sessizlik meğerse fırtına öncesi sessizliğin habercisiymiş. Üreticiler hem amiral gemisi hemde orta segment telefonlarını bir bir pazara sunarken 23 Mayıs tarihinde Xiaomi’nin yeni nesil amiral gemisi Mi 7 ile tanışacaktık. Mi 7 ile ilgili tüm detaylar ortaya çıkmışken Çinli üreticinin sekizinci yılına özel olarak geliştirdiği Xiaomi Mi 8 Special Edition ya da diğer adı ile Xiaomi Mi 8 ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 8 tanıtılacak mı?

Xiaomi’nin 23 Mayıs tarihinde tanıtacağı yeni nesil Mi 8 ya da Mi 7 SE modelinin bize ne sunacağını kesin olarak bilmesek de Mi 8’in 3D yüz algılama ve ekrandan parmak izi okuma sensörü ile geleceğini net olarak söyleyebiliriz. Mi 8 haberleri doğru çıkarsa Mi 7’de bu özelliklerin olması pek mümkün görünmüyor zira sızdırılan fiyat bilgisine baktığımızda bu özelliklerin bu kadar uygun fiyatlı bir telefonda olması oldukça zor görünüyor.

Xiaomi Mi 7 ve Mi 8 özellikleri

Her iki telefonda ekrana gömülü parmak izi okuyucusu yer alacak. 6.01 inç büyüklüğünde çentikli ekran (Mi 7), Snapdragon 845 işlemci, 6GB / 8GB RAM, 64GB / 128GB / 256GB depolama, 3D yüz tanıma, 12 megapiksel + 20 megapiksel çözünürlüklü çift arka kamera (yapay zeka tabanlı) telefonlarda öne çıkan özellikler olacak.

KAYNAK:

Haber ne kadar gerçekleri yansıtıyor bilemiyorum. Gördüğüm haberi sizlerle paylaşayım dedim :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Klavyenin ve heyecanın azizliğine veriyorum sana kelimesinihaha--haha--haha--

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Hocam bayanlara seni, erkeklere sana :) sonra maazallah bunlar hangi max aleminde yaşıyorlar derler :)

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt