Haber Xiaomi Mi 8 Mi Geliyor?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Akıllı telefon pazarı oldukça hareketli günler geçiriyor. Mobil Dünya Kongresi’nde yaşanan sessizlik meğerse fırtına öncesi sessizliğin habercisiymiş. Üreticiler hem amiral gemisi hemde orta segment telefonlarını bir bir pazara sunarken 23 Mayıs tarihinde Xiaomi’nin yeni nesil amiral gemisi Mi 7 ile tanışacaktık. Mi 7 ile ilgili tüm detaylar ortaya çıkmışken Çinli üreticinin sekizinci yılına özel olarak geliştirdiği Xiaomi Mi 8 Special Edition ya da diğer adı ile Xiaomi Mi 8 ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 8 tanıtılacak mı?

Xiaomi’nin 23 Mayıs tarihinde tanıtacağı yeni nesil Mi 8 ya da Mi 7 SE modelinin bize ne sunacağını kesin olarak bilmesek de Mi 8’in 3D yüz algılama ve ekrandan parmak izi okuma sensörü ile geleceğini net olarak söyleyebiliriz. Mi 8 haberleri doğru çıkarsa Mi 7’de bu özelliklerin olması pek mümkün görünmüyor zira sızdırılan fiyat bilgisine baktığımızda bu özelliklerin bu kadar uygun fiyatlı bir telefonda olması oldukça zor görünüyor.

Xiaomi Mi 7 ve Mi 8 özellikleri

Her iki telefonda ekrana gömülü parmak izi okuyucusu yer alacak. 6.01 inç büyüklüğünde çentikli ekran (Mi 7), Snapdragon 845 işlemci, 6GB / 8GB RAM, 64GB / 128GB / 256GB depolama, 3D yüz tanıma, 12 megapiksel + 20 megapiksel çözünürlüklü çift arka kamera (yapay zeka tabanlı) telefonlarda öne çıkan özellikler olacak.

KAYNAK:

Haber ne kadar gerçekleri yansıtıyor bilemiyorum. Gördüğüm haberi sizlerle paylaşayım dedim :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bekirsaygin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Mi5 prime
Konular
0
Mi7 çentikli olacakmış çöp ürünü olan mi 7 gibi mi8 de çentikli olursa Xioaminin bir değeri kalmaz

Mavikerelacivert123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yigit
Cihazım
Huawei
Konular
0
Arkadaslar merhabalar.foruma yeni uye oldum.Ben de bir mi kullanici olmaya karar verdim.Ancak mi7 bekliyorum.mi7 yi anlatan haberlerini veren,fiyat beklentisini yazan forum basligi bulamadim.Yardimci olursaniz sevinirim.Kulaktan dolma su tarihte turkiyeye gelecek,fiyati soyle olacak deseler de olur.Okuyunca bi beklentiye girip beklemek güzel,diger turlu bosuna bekliyormusum gibi hissediyorum.

Tedor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
iPhone 7
Konular
3
Mi 7’yi bekleyenler daha çok bekleyecek gibi görünüyor. Zira ben Mi Mix 2S’i bekliyorum tanıtılalı 2 aydan fazla oldu hala daha Ülkemizde satışa çıkmadı. Bu mantıkla mi 7 25 Mayısta tanıtılsa satışa çıkması Ağustosu bulur. Bu arada Mi Mix 2s ile ilgili bir duyumu olan varsa söylerse sevinirim.

Tapatalk Kullanılarak Gönderildi - iPhone 7

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Arkadaslar merhabalar.foruma yeni uye oldum.Ben de bir mi kullanici olmaya karar verdim.Ancak mi7 bekliyorum.mi7 yi anlatan haberlerini veren,fiyat beklentisini yazan forum basligi bulamadim.Yardimci olursaniz sevinirim.Kulaktan dolma su tarihte turkiyeye gelecek,fiyati soyle olacak deseler de olur.Okuyunca bi beklentiye girip beklemek güzel,diger turlu bosuna bekliyormusum gibi hissediyorum.

Mi 7 ilk satışları yapılmaya başladıktan sonra bir ay içerisinde Çin'den getirenler olacaktır. Mi 7 tanıtımı 23 mayıs, ön satışları 27 mayıs olacakmış. Tahminen haziran sonuna kadar Çin'den getirenler olur. Temmuz - Ağustos gibi ithalat yoluyla gelebilir. Black Shark ve Mix 2S fiyatlarını baz alırsak tahmini ilk getirenler 3000-3500 TL arası olur. İthalat yoluyla gelenlerde doların durumuna göre tahminen 2750-2900 TL olabilir.

Mi 7’yi bekleyenler daha çok bekleyecek gibi görünüyor. Zira ben Mi Mix 2S’i bekliyorum tanıtılalı 2 aydan fazla oldu hala daha Ülkemizde satışa çıkmadı. Bu mantıkla mi 7 25 Mayısta tanıtılsa satışa çıkması Ağustosu bulur. Bu arada Mi Mix 2s ile ilgili bir duyumu olan varsa söylerse sevinirim.

Tapatalk Kullanılarak Gönderildi - iPhone 7

Sahibinden üzerinde kişiler satıyor ama ithalat olarak bu ay pek geleceğe benzemiyor. Haziranda inşallah gelir sizde muradınıza erersiniz.

Mavikerelacivert123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yigit
Cihazım
Huawei
Konular
0
Mi 7 ilk satışları yapılmaya başladıktan sonra bir ay içerisinde Çin'den getirenler olacaktır. Mi 7 tanıtımı 23 mayıs, ön satışları 27 mayıs olacakmış. Tahminen haziran sonuna kadar Çin'den getirenler olur. Temmuz - Ağustos gibi ithalat yoluyla gelebilir. Black Shark ve Mix 2S fiyatlarını baz alırsak tahmini ilk getirenler 3000-3500 TL arası olur. İthalat yoluyla gelenlerde doların durumuna göre tahminen 2750-2900 TL olabilir.

Sahibinden üzerinde kişiler satıyor ama ithalat olarak bu ay pek geleceğe benzemiyor. Haziranda inşallah gelir sizde muradınıza erersiniz.
Cevabınız için teşekkür ediyorum öncelikle. Ben teknosa migri
[doublepost=1526337272,1526337020][/doublepost]Foruma da alışamadım, mesajları yarım yarım yazıyorum kusura bakmayın. Ben kişi bazlı değil de firma tarafından getirilince almak istiyorum.teknosa migros hepsiburada gibi.illa mı 7 takıntım da yok.mix2s de olur ancak o da bahsi geçen şekilde ülkemize gelmedi. Halihazırda mate8 kullanıyorum. Ancak kırdım telefonu.ekranı kayıyor hiç bir şey görünmüyor. Ağustosa kadar bu şekilde kullanabilir miyim bilmiyorum.gidip telefon alırım 3 haftaya mı 7 veya mix2s gelirse de üzülürüm. Benim öngörüm mi7 ile mix2s ı aynı anda turkiyeye getirecekler.

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Cevabınız için teşekkür ediyorum öncelikle. Ben teknosa migri
[doublepost=1526337272,1526337020][/doublepost]Foruma da alışamadım, mesajları yarım yarım yazıyorum kusura bakmayın. Ben kişi bazlı değil de firma tarafından getirilince almak istiyorum.teknosa migros hepsiburada gibi.illa mı 7 takıntım da yok.mix2s de olur ancak o da bahsi geçen şekilde ülkemize gelmedi. Halihazırda mate8 kullanıyorum. Ancak kırdım telefonu.ekranı kayıyor hiç bir şey görünmüyor. Ağustosa kadar bu şekilde kullanabilir miyim bilmiyorum.gidip telefon alırım 3 haftaya mı 7 veya mix2s gelirse de üzülürüm. Benim öngörüm mi7 ile mix2s ı aynı anda turkiyeye getirecekler.
Cepport miui Türkiye buluşmasında yakın zamanda Black Shark ve mix 2s getireceklerini söylemiş. Bence birazcık sabredip Haziran sonuna kadar bekleyin. Cepport getirdiği telefonlari bir çok site üzerinden satıyor.(hepsiburada,gittigidiyor....)

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Biraz önce aldığım sağlam kaynağımdaki habere göre, Xiaomi'lerin Efendisi 20 Haziranda tanıtılacakmış.....

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Biraz önce aldığım sağlam kaynağımdaki habere göre, Xiaomi'lerin Efendisi 20 Haziranda tanıtılacakmış.....

Hangi çekik gözlüden aldınız haberi hocam

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hangi çekik gözlüden aldınız haberi hocam

Kimden ve nereden aldığım önemsiz bir detay, haberin Öz'ü çok daha önemli....20 Haziran

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22

Sana seviyorum hocam :)

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt