Sohbet Xiaomi Mi 8 Lite

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15

skon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
JCK
Cihazım
Mi MIX 2S
Konular
1

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Kablolu kulaklık ile ilgili problemim yok gayet yüksek ses çıkışı veriyor cihaz fakat şu sorundan dolayı dışarıda adam akıllı müzik dinleyemiyorum.
Bluetooth kulaklığınızın ses açma tuşu varsa telefondan full yaptıktan sonra kulaklığınızdan da yapar mısınız? Ben hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım xiaomi hoparlorde var onda da yüksek ses çıkıyo bluetooth kulaklıklada yüksek ses çıkıyor. Dediğim gibi kulaklığın ses açma kısma kısmı varsa cihazdan açtıktan sonra kulaklıktanda son ses yapmayı deneyin

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

skon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
JCK
Cihazım
Mi MIX 2S
Konular
1
Bluetooth kulaklığınızın ses açma tuşu varsa telefondan full yaptıktan sonra kulaklığınızdan da yapar mısınız? Ben hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım xiaomi hoparlorde var onda da yüksek ses çıkıyo bluetooth kulaklıklada yüksek ses çıkıyor. Dediğim gibi kulaklığın ses açma kısma kısmı varsa cihazdan açtıktan sonra kulaklıktanda son ses yapmayı deneyin

Hocam kulaklıkta ses ayarı için bir tuş yok. Dediğim gibi diğer telefonlarda hiç problem yaşamadım. (S8+, iPhone 7, Note FE) Geliştirici seçeneklerinde bulunan ayarlarıda kurcaladım ama hiçbir ayar etki etmedi. Kulaklık modeli Plantronics BackBeat GO 600. Hoparlörde JBL GO.

Danger

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
Bu telefonun kamerasına söylenen hakaretlere kesinlikle katılmıyorum.
Akrabalarımın çoğunda ip6s var ve özellikle düşük ışık çekimlerinde resmen tokatlıyor bizim telefon gelip burda ip6s den sonra kamera resmen çöp falan diyenlere aldanmayın,ön kamerayı saymıyorum zaten iphone 6s de utanmasalar vga kamera koyacaklar.

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Akrabalarımın çoğunda ip6s var ve özellikle düşük ışık çekimlerinde resmen tokatlıyor bizim telefon gelip burda ip6s den sonra kamera resmen çöp falan diyenlere aldanmayın,ön kamerayı saymıyorum zaten iphone 6s de utanmasalar vga kamera koyacaklar.
Bende neden bir amiral gemisi bi telefonla orta seviye bi telefonu karşılastırıyorlar onu anlamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tamam gayet iyi bi cihaz ancak öyle aman aman bi kamera performansı yok selfie kamerası hariç

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Asalet :):)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mehmethan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmethan
Cihazım
Mi 8 lite 128gb
Konular
2
Arkadaşlar mi 8 lite orjinal ekranını aliexpress üzeri hangi satıcıdan tedarik edilir

Üst Alt