Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

mert1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mert
Cihazım
mi8
Konular
0
neden rom atılmıyor hocam global romun zip dosyası telefonumun belleğine atılırken niçin hata veriyor

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
arkadaşlar acil yardım..
xiaomi mi 8 global rom yükleme esnasında sıkıntı yaşadım. 15 günlük bl kilidini bekledim.açıldı twrp yükledim. çveneburi üyemizin paylaşmış olduğu v10.1.1 sürümünü zip şeklinde indirdim.tüm hepsini yaptım .sıra geldi zip dosyasını dahili hafızaya atmaya .bilgisayar dahili hafızayı görüyor.gönder diyorum ondan sonra hata veriyor .zip dosyasını dahili hafızaya atmıyor.usb hata ayıklamayı da yapmıştım.telefonum şu anda unlock modunda hiç açılmıyor.sadecefastbootta twrp açılıyor.ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim
Twrp ye gelin, pc cihazınızı görmesi lazım, öyle atın zip i

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

alicanelkatmis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alican
Cihazım
mi 8
Konular
0
merhaba ben çinden alınan bir mi 8 kullanıcısıyım. telefonu mi accounttan 15 gun bekleyerek unlock ettim.gelen çin romunu twrp yardımı ile globale çevirmeye çalıştım. İlk açıldıgında hangi ulke seçeneğinde sadece çin çıkıyor ve onu seçmemin akabinde telefon acılıyor,device is searching yazıyor tekrar kapanıyor. Şuan böyle bir döngüye girdi. Sizce neden olabilir? Teşekkürler.
aynı sorun bendede vardı 100 tl ye box ıle telefonu sıfırlattım brick olmus telefonun

Thellas350

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
An itibariyle twrp ile china rom 9.5 ile en eski haline dondu. Buradan nasıl globale geçebilirim.Önerisi olan varmıdır?

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Merhaba arkadaşlar ben de bugün mi 8 alarak aranıza katıldım. forumu pek inceleme fırsatı bulamadım, şu an 8.1.0 sürümü var (9.5.13.0(OEAMIFA), güncelleme olarak v10.0.3.0 OEAMIFH sürümü geldi. Hemen güncelleyeyim mi sizce?

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Merhaba arkadaşlar ben de bugün mi 8 alarak aranıza katıldım. forumu pek inceleme fırsatı bulamadım, şu an 8.1.0 sürümü var (9.5.13.0(OEAMIFA), güncelleme olarak v10.0.3.0 OEAMIFH sürümü geldi. Hemen güncelleyeyim mi sizce?
Evet guncelleyin hocam

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Hocam hard reset atın daha sağlıklı, forumda veya internette nasıl yapılacağına bakıp yapabilirsiniz.
Hocam şimdi de yeni bir güncelleme geldi. 10.1.2.0 olarak. En yeni stabil rom nedir bu telefonda nereye kadar güncelleyecegim?

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Hocam şimdi de yeni bir güncelleme geldi. 10.1.2.0 olarak. En yeni stabil rom nedir bu telefonda nereye kadar güncelleyecegim?
Hocam o sürüm en son güncelleme 10.1.2 güzel bir güncelleme ancak pil tüketimi fazla güncellemeyi yaptıysanız hard reset atın telefonunuza sonra kurulumu gerçekleştirin benim konum var(Rehber - Android Pie Pil Optimizasyonu) yüklediğiniz uygulamalar o ayarları yapın günden güne düzelecektir batarya tüketiminiz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Herhangi bir sorununz olursa özelden yazabilirsiniz.

Üst Alt