Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
tamam hocam deniyorum buarada benim telefon standart global rom;kutudan çıktığı gibi;10.0.3 update dışında bişey yok.

Çveneburi

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
tamam hocam deniyorum buarada benim telefon standart global rom;kutudan çıktığı gibi;10.0.3 update dışında bişey yok.

indireceğiniz rom da standart global romdur yükleme yapabilirsiniz sıkıntısız bir şekilde

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
aynı şekilde seçebilirsiniz hocam bu durumda sorun olmaz
hocam dediğnizi yaptım yeniden başlat güncelle dedi şuan güncelleme ekranında siyah hadi hayırlısı;diğer romda neden sıkıntı var anlamadım ne için paylaşılmış eski sürüm içinmi acaba,kafa karıştırıyor,dediğiniz romu indiemiştim zaten pc de duruyormuş ama ben diğer recovery yazanı denemiştim olmamıştı.

Çveneburi

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
hocam dediğnizi yaptım yeniden başlat güncelle dedi şuan güncelleme ekranında siyah hadi hayırlısı;diğer romda neden sıkıntı var anlamadım ne için paylaşılmış eski sürüm içinmi acaba,kafa karıştırıyor,dediğiniz romu indiemiştim zaten pc de duruyormuş ama ben diğer recovery yazanı denemiştim olmamıştı.

Diğer rom eski bir sürüm olduğu için geri dönüşe izin vermiyor o nedenle uyarı veriyor. Daha doğrusu eski global beta sürüm 8.11.2 olan. Siz global stabildesiniz.

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
indireceğiniz rom da standart global romdur yükleme yapabilirsiniz sıkıntısız bir şekilde
teşekkürler hocam dün geceden beri bana en net bilgiyi verdiğiniz için güncelleme yaptım ;başarılı,bu rom için bildiğiniz uygun google cam apk varmıdır.

Çveneburi

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
teşekkürler hocam dün geceden beri bana en net bilgiyi verdiğiniz için güncelleme yaptım ;başarılı,bu rom için bildiğiniz uygun google cam apk varmıdır.

Rica ederim güle güle kullanın google apk paylaşayım sizinle ama emin olun kendi kamerası daha güzel bana göre

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
Rica ederim güle güle kullanın google apk paylaşayım sizinle ama emin olun kendi kamerası daha güzel bana göre
daha önce mi 8 iade etmeden önce bitane kurmuştum google cam ve ön portre modunu sevmiştim sadece onun için kuracağım.şuan denediklerimde portre açamadım.çok fazla apk var kur sil bitürlü olmadı istediğim.

Çveneburi

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39

buyrun hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

daha önce mi 8 iade etmeden önce bitane kurmuştum google cam ve ön portre modunu sevmiştim sadece onun için kuracağım.şuan denediklerimde portre açamadım.çok fazla apk var kur sil bitürlü olmadı istediğim.

Kamerayı denediniz mi nasıl ?

Son düzenleme:

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9

buyrun hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kamerayı denediniz mi nasıl ?
google kamera diyorsanız portre modu yok;menüde hiç bir ayar yapmadım açmadı;benim kurduğumda çıkto ama oda dondu.aynen google telefon ön kamerasına benzer çekiyor;izlediğim vidyolar ölçüsünde gözlemim bu,buarada vidyoda çekmiyor.

Üst Alt