Soru xiaomi mi 8 batarya degisimi sart mi ?

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-17-04-03-06-646_com.android.systemui.jpg
    Screenshot_2021-01-17-04-03-06-646_com.android.systemui.jpg
    320,1 KB · Görüntüleme: 53

ismuta

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Ikinci senenin sonunda degistirdim, bence iyi bir karar verdim.

İlkerp16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker
Cihazım
Mi 8
Konular
8
arkasaslar fotoda gorunduyu gibi 2 yilllik mi 8 cihazim batarya durumu bu sekilde.3400mahdan artik 2400mahi kalmis 1000mah kayip var.5saat 30 dakka filan full parlaqliqda sosyal medya filan ekran suresi veriyor.pubgde ise 100den 10a 2saat 40dkka araliksiz oynadigimda dusuyor.batarya degistiriyimmi ? ve hangi batarya almam lazim orginal mi yoksa deji bataryadanmi ?
Deji al dostum ben 3 aydir kullaniyorum efsane oldu telefon tekrardan. Orjinalini bulmak cok zor heryer cakma dolu zaten

Nebi güder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
0
Hocam nerden değiştirdiniz memnunmusunuz fark ne kadar hissediliyor
Benim telde 2.250 gösteriyor uygulamada pil sağlığını
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Deji al dostum ben 3 aydir kullaniyorum efsane oldu telefon tekrardan. Or

Deji al dostum ben 3 aydir kullaniyorum efsane oldu telefon tekrardan. Orjinalini bulmak cok zor heryer cakma dolu zaten
Teşekkür ederim, nerde değiştirebilirim bataryayi güvenilir bir yer var mı bu konuda söyleyebileceğiniz

Son düzenleme:

Nebi güder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
0
Benim telde 2.250 gösteriyor uygulamada pil sağlığını
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim, nerde değiştirebilirim bataryayi güvenilir bir yer var mı bu konuda söyleyebileceği

Sadece bataryayı alsam ben değiştirebilecegimi düşünmüyorum

xSerkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi note 9
Konular
6
arkasaslar fotoda gorunduyu gibi 2 yilllik mi 8 cihazim batarya durumu bu sekilde.3400mahdan artik 2400mahi kalmis 1000mah kayip var.5saat 30 dakka filan full parlaqliqda sosyal medya filan ekran suresi veriyor.pubgde ise 100den 10a 2saat 40dkka araliksiz oynadigimda dusuyor.batarya degistiriyimmi ? ve hangi batarya almam lazim orginal mi yoksa deji bataryadanmi ?
bence orginal alın

Alaka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
veysel
Cihazım
mi 8
Konular
17
Bu değerlere nerden bakılıyor. Ben ayarlarda görmedim

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
nasil yapicam ayarlari? tam bilmiyorum o programida
indirin kurulu direk ileri izinler her şeyi vermeniz lazım sonra ortalama 1 veya 2 gün kulanmanız lazım sonra pil sağlıyı göreceksiniz önemli bir husus var uygulamayı kurduyunuz zaman pil kapistesine dikkat edin emin olun sanırım 3400 mah.

furkansalma27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Salma
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
7
Merhaba. Bu değer o anki batarya durumunuzu gösteriyor. Bataryayı tam şarj ettiğinizde bu değerin değiştiğini göreceksiniz. Yani bu değerlere bakarak pil sağlığı durumunu belirleyemezsiniz. Çünkü bu bir ios değil 😂 Ama dediğiniz gibi hangi koşullarda ne kadar ekran süresi alıyor gibi buna benzer verilere bakarak pil sağlığınız konusunda fikir edinebilirsiniz.

Üst Alt