Soru xiaomi mi 8 batarya degisimi sart mi ?

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
arkasaslar fotoda gorunduyu gibi 2 yilllik mi 8 cihazim batarya durumu bu sekilde.3400mahdan artik 2400mahi kalmis 1000mah kayip var.5saat 30 dakka filan full parlaqliqda sosyal medya filan ekran suresi veriyor.pubgde ise 100den 10a 2saat 40dkka araliksiz oynadigimda dusuyor.batarya degistiriyimmi ? ve hangi batarya almam lazim orginal mi yoksa deji bataryadanmi ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-16-00-32-50-456_com.finalwire.aida64.jpg
    Screenshot_2021-01-16-00-32-50-456_com.finalwire.aida64.jpg
    167,5 KB · Görüntüleme: 184

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Bu verilere bakarak pil değişimi yapılmaz hocam, cihaz kullanım esnasında size gerçek performansını söyler, sizde ona göre değişip değişmeyeceğine karar verirsiniz.

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
1 yıl daha gider.

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
Bu verilere bakarak pil değişimi yapılmaz hocam, cihaz kullanım esnasında size gerçek performansını söyler, sizde ona göre değişip değişmeyeceğine karar verirsiniz.
yok kardesim yani bu programda gostermis yani 2340mah kalmis 1000mah yok.omru baya azalmis bataryanin.dedigim gibi kac saat test ettim 5aaat 30dkka filan ekran suresi veriyor full parlaklikda denedim telefonu hemde.youtube facebook agirlikli.en cok youtubede denedim.bide pubg oynarken full parlaqliq denedim 2saat 40dkka oynadim 100den 10a kadar dustu.eskiden boyle degildi yani.4saate yakin pubg oynardim zamaninda.ama gunluk kullanimda iyi yani telefon idare ediyor beni.degistiriyimmi yoksa kalsin mi kararsiz kaldim

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Hocam o değerler başka bi şeyi anlatıyor olabilir benim de 2331 gözüküyor mesela ama böyle olmadığına eminim. Zaten pil sağlığı kısmında iyi yazıyor dikkatli bakarsan.

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
biliyorum hocam iyi yaziyor ampere dede iyi yaziyor pil sagligini ama bu androidlerde yokmu pil sagligina bakacagim bir program ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam o değerler başka bi şeyi anlatıyor olabilir benim de 2331 gözüküyor mesela ama böyle olmadığına eminim. Zaten pil sağlığı kısmında iyi yazıyor dikkatli bakarsan.
reis sende mi 8 kullaniyomusun ? peki sen kac saat ekran suresi aliyorsun sosyal medya oyunlarda filan

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
orijinali bulamazsın türkiye pazarında. Deji almak mantıklı. Eğer bataryanın süresi senin için yetersizse değiştir. Hala yetiyorsa ( ki ben de 2.5 senelik mi8 kullanıyorum yetiyor ) henüz gerek yok. Günü çıkaramadığı vakit alırsın senin kullanımına göre tabi.

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
orijinali bulamazsın türkiye pazarında. Deji almak mantıklı. Eğer bataryanın süresi senin için yetersizse değiştir. Hala yetiyorsa ( ki ben de 2.5 senelik mi8 kullanıyorum yetiyor ) henüz gerek yok. Günü çıkaramadığı vakit alırsın senin kullanımına göre tabi.
gunluk kullanimda yetiyor usenmedim testimii bile yaptim yani )) 5saat 30dkka sosyal medya youtube film filan izledim facebook instagram filan hemde parlaklik en sondaydi.

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
biliyorum hocam iyi yaziyor ampere dede iyi yaziyor pil sagligini ama bu androidlerde yokmu pil sagligina bakacagim bir program ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

reis sende mi 8 kullaniyomusun ? peki sen kac saat ekran suresi aliyorsun sosyal medya oyunlarda filan
Accuabatery i indirin hocam sağlığı 1 tam şarja anlıyor.

Üst Alt