Haber Xiaomi Mi 7, Plus Versiyonu ile Birlikte Tanıtılabilir

2018 yılının Mart ayında tanıtılması beklenen Xiaomi Mi 7’nin yanında Mi 7 Plus da satışa sunulabilir.
Geçen hafta Qualcomm gelecek yılın amiral gemisi telefonlarında kullanılacak Snapdragon 845 yonga setini resmi olarak tanıttı. Samsung ve Xiaomi gibi büyük firmalar bu yüksek performanslı ve düşük şarj tüketimli yonga setinin siparişlerini verdi. Samsung Galaxy S9’da bu yonga setinin kullanılması beklenirken, Çin’de bu yonga setini kullanacak olan ilk cihazın Xiaomi Mi 7 olması bekleniyor. XiaomiCEO’su Lei Jun’un Qualcomm konferansına katıldığını ve gelecek amiral gemisi Xiaomitelefonunun bu yonga setini kullanacağını açıkladığını hatırlatmakta fayda var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Daha önce de belirttiğim gibi f/p ürünü yerine p ürünü oldu bu böyle yürüyecekse xiaomi bitmiş demektir.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Dur bi hocam acele karar verme,belki ucuz çıkarırlar.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Dur bi hocam acele karar verme,belki ucuz çıkarırlar.
Hocam görüntülere bakılırsa iyice iphone benzetiyorlar mi 7 nin fotoğrafını gördün mi logosu gittipçe yukarı çıkıyor bu ticari hayatta markalaşma drmek bunu biz de uyguluyoruz tahminlerim doğru çıkacak izle hocam 2700 seviyelerinde olacak

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam görüntülere bakılırsa iyice iphone benzetiyorlar mi 7 nin fotoğrafını gördün mi logosu gittipçe yukarı çıkıyor bu ticari hayatta markalaşma drmek bunu biz de uyguluyoruz tahminlerim doğru çıkacak izle hocam 2700 seviyelerinde olacak
Hocam binlerce marka ve telefon var.telefonlar dikdörtgen ve ekran kasa oranının iyileşmeye başladığı dönemlerdeyiz.binlerce farklı tel için çok fazla alternatif olmadığı için elbette birbirlerine benzeyecekler bu kaçınılmaz :)bence 2700 iyi.aynı kalitede 2018 yılında 4500 tl den aşağı alamayacaksın :)

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam binlerce marka ve telefon var.telefonlar dikdörtgen ve ekran kasa oranının iyileşmeye başladığı dönemlerdeyiz.binlerce farklı tel için çok fazla alternatif olmadığı için elbette birbirlerine benzeyecekler bu kaçınılmaz :)bence 2700 iyi.aynı kalitede 2018 yılında 4500 tl den aşağı alamayacaksın :)
Hocam bu benzeme değil ki kopyalama bu konuda firmaları haklı bulmuyorum ayrıca kopyaladıkları cihaz dünyada en çok kullanılan cihazlar, nerede kaldı özgünlük 2700 de pahalı markaya giriyor benim düşünceme göre hatanız diğer markalara göre kıyaslıyorsunuz bu cihazların maliyeti inanın 280 doları geçmez ama günümüz kur değerleri + vergiler bunları üst seviyelere çıkartıyor daha da yükseltmek Marka katagorisine giriyor diye düşünüyorum
Bi yandan bakardak ta her üst modelde en az 600 tl yükseliyor 600 tl lik ne fark koyuldu da bu kadar yükseltiyorlar

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Haber için teşekkürler hocam. Plus gelirse eğer, Mi7 yine ufak bir cihaz olacaktır. Mi7'nin fiyatı yine 400 doların altında çıkacak; fakat satış patlaması nedeni ile karaborsa da yine yüksek fiyatla işlem görecek benim görüşüm.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Xiaomi Mi 7’nin farklı bir versiyonu olan Xiaomi Mi 7 Plus adında bir akıllı telefon modelide tanıtılacağı belirtiliyor.

Xiaomi‘nin önümüzdeki yıl tanıtacağı tasarım harikası Xiaomi Mi 7 merakla beklenirken, Mi7’nin üst modeli olacağı belirtilen Mi 7 Plus‘ında aynı tarihite tanıtılabileceği belirtiliyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Xiaomi Mi 7 Plus özellikleri ve fiyatı
Yeni gelen bilgilere göre, Mi7 ile birlikte tanıtılacak olan Mi7 Plus‘a Snapdragon 845yongaseti güç verecek. 6 inç boyutunda 18:9 en-boy formatında ekrana sahip olması beklenen cihaz, 6 GB RAM’e sahip olacağı belirtiliyor.

Arkasında çift kamera kurulumuyla gelmesi beklenen Xiaomi Mi 7 ve Mi 7 Plus‘ın kablosuz şarj teknolojisine sahip olabileceğini belirtelim. Mi7, 3.300 mAh batarya ile gelirken Mi7 Plus ise 3.500 mAh batarya ile geleceği gelen bilgiler arasında.

2018’in Şubat ayında tanıtılacak olan her iki cihazın fiyatları hakkında kesin olmasada bazı tahminler bunuyor. Tahminlere göre, Mi 7 fiyatı 400 dolar olacak ve Mi7’nin üst modeli olan Xiaomi Mi7 Plus fiyatı ise 450 dolar civarında olması bekleniyor.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Xiaomi Mi 7’nin farklı bir versiyonu olan Xiaomi Mi 7 Plus adında bir akıllı telefon modelide tanıtılacağı belirtiliyor.

Xiaomi‘nin önümüzdeki yıl tanıtacağı tasarım harikası Xiaomi Mi 7 merakla beklenirken, Mi7’nin üst modeli olacağı belirtilen Mi 7 Plus‘ında aynı tarihite tanıtılabileceği belirtiliyor.

Xiaomi Mi 7 Plus özellikleri ve fiyatı
Yeni gelen bilgilere göre, Mi7 ile birlikte tanıtılacak olan Mi7 Plus‘a Snapdragon 845yongaseti güç verecek. 6 inç boyutunda 18:9 en-boy formatında ekrana sahip olması beklenen cihaz, 6 GB RAM’e sahip olacağı belirtiliyor.

Arkasında çift kamera kurulumuyla gelmesi beklenen Xiaomi Mi 7 ve Mi 7 Plus‘ın kablosuz şarj teknolojisine sahip olabileceğini belirtelim. Mi7, 3.300 mAh batarya ile gelirken Mi7 Plus ise 3.500 mAh batarya ile geleceği gelen bilgiler arasında.

2018’in Şubat ayında tanıtılacak olan her iki cihazın fiyatları hakkında kesin olmasada bazı tahminler bunuyor. Tahminlere göre, Mi 7 fiyatı 400 dolar olacak ve Mi7’nin üst modeli olan Xiaomi Mi7 Plus fiyatı ise 450 dolar civarında olması bekleniyor.

Hocam paylaşımınız için teşekkürler, fakat Mi7'nin ekran boyutu hakkında bilgi vermemişler mi acaba?

Umarım ekran kasa oranı bu şekilde olur ama, o bataryayı koymazlar umarım. 6 inçte Mate 10 serisi gibi 4000 Mah. batarya beklerim ben. Yoksa Mi Mix 2 kadar batarya deneyimini ancak sunabilir. Malum SD 845 ile batarya tüketiminde sağlanan avantajı Frekansta kullanacaklar; bu sebeple SD 835 gibi ek bir tüketim avantajı görmemiz zor gibi görünüyor.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam mi7 plus 6 ekran ise heralde 7 modeli ya 5.5 yada 5.15 olur tahminimce :)batarya hakkında sana katılıyorum,ejaz 3800 olmalı ama zamanla herşey daha belirgin olacak.ayrıca fiyatlar bu şekilde olursa peynir ekmek gibi satar :)

Üst Alt