Yardım Xiaomi Mi 6x Uzaktan Yardım ile Türkçe Global Rom Yükleme Talebi (Ücreti mukabilinde)

aykuttoklu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Xiaomi Mi X6
Konular
5
Arkadaşlar ev iş arası yoğun bir tempoda olduğum için telefonu bir telefoncuya götürmek bırakıp sonra tekrar almak gibi aktiviteleri yapamıyorum. Öğrendiğime göre uzaktan bağlantı ile halledilebiliyormuş. Evdeki bilgisayara uzaktan bağlanacak ve ücreti ne ise gönderilmek sureti ile telefona Global Rom yükleyecek bir babayiğit aranıyor!

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Rom telefonda yüklü twrp moda alıp telefon hafızasından yüklesem? 1.5 GB lık dosya indirdi
Aynen hocam direk hiç bir şey yapmadan yükleyebilirsiniz. Yükle kısmından yapabilirsiniz.

Oyla:

aykuttoklu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Xiaomi Mi X6
Konular
5
Aynen hocam direk hiç bir şey yapmadan yükleyebilirsiniz. Yükle kısmından yapabilirsiniz.

TWRP yükledim TWRP içerisinden güncelleme dosyasını seçtim geri gelip kuyruğa alınan yüklemeyi yapması için reboot dan recovert seçtim ama yüklemeye geçmeden MIU kendi recovery ekranı geldi reboot - reboot system yapınca da direk yükleme yapmadan telefon normal boot yapıp açıldı

Oyla:

selcukgurel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk
Cihazım
mi x6
Konular
0
Mi x6 telefonum var. Trwp açılmıyor tüm işlemleri yapmış olmama rağmen.Başlıyor logo geliyor ve sonrasında kapanıyor.ir bilginiz var mı ?

Oyla:
Üst Alt