Soru Xiaomi mi 6 için MIUI 10 güncellemesinin askıya alındığı doğru mu?

Xiaomi 6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Meva
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
4

Böyle bir şey karşıma çıktı, mi 6 için MIUI 10 güncellemesinin askıya alındığı yazılıyor doğruluk payı var mı varsa nedeni ne?

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Hayır konu öyle değil. Evelsi gün global beta kapalı beta olarak dağıtıldı. Sadece beta ekip üyelerine. Ben de o ekipteyim. Diğer cihazlara öğle saatlerinde yayınlanırken mi6 ya akşam 18 de geldi. diğer cihazlar güncellemeyi aldıklarında bir yazı yayımlandı ve mi6 beklemede dendi. Aynı gün saat 18 de mi6 için de miui10 yayınlandı. Şuanda beta test ekibi 75 kişi kadar kullanıyoruz.

Xiaomi 6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Meva
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Hayır konu öyle değil. Evelsi gün global beta kapalı beta olarak dağıtıldı. Sadece beta ekip üyelerine. Ben de o ekipteyim. Diğer cihazlara öğle saatlerinde yayınlanırken mi6 ya akşam 18 de geldi. diğer cihazlar güncellemeyi aldıklarında bir yazı yayımlandı ve mi6 beklemede dendi. Aynı gün saat 18 de mi6 için de miui10 yayınlandı. Şuanda beta test ekibi 75 kişi kadar kullanıyoruz.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Hocam Bende Beta test ekibine alındım ama link bile göndermediler. Fuxin hocam sağolsun paylaşınca indirip kurabildik romu

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Hocam Bende Beta test ekibine alındım ama link bile göndermediler. Fuxin hocam sağolsun paylaşınca indirip kurabildik romu
Link gönderilmiyor zaten. OTA geliyor. Forum isminiz altında beta test member yazıyor mu? Belki daha kayıt işlemlerini tamamlamamışlardır. Ayrıca isminiz neydi qqi dan konuşuruz.
[doublepost=1529219838,1529219807][/doublepost]
Link gönderilmiyor zaten. OTA geliyor. Forum isminiz altında beta test member yazıyor mu? Belki daha kayıt işlemlerini tamamlamamışlardır. Ayrıca qqi isminiz neydi qqi dan konuşuruz.

ozguremek12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
Link gönderilmiyor zaten. OTA geliyor. Forum isminiz altında beta test member yazıyor mu? Belki daha kayıt işlemlerini tamamlamamışlardır. Ayrıca isminiz neydi qqi dan konuşuruz.
Ben de yeni alındım beta team'e ama hala otadan güncelleme alamadım bakalım modlardan birinden haber bekliyorum.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Miui 9 çıkmadan önce de beta ekibindeydim ve pm ile mesaj gönderip konu linki atıyorlardı ve cihazlara göre linkler mevcuttu. Miui 10 da böyle olması lazım kaldı ki miui 10 test ekibine alınacak konuda pm atılacağı yazıyor.
Benim aldığım link telegram üzerinden biri paylaşmış xda dan aldım.
Siz beta ekibinin olduğu qq grubunda mısınız?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Miui 9 çıkmadan önce de beta ekibindeydim ve pm ile mesaj gönderip konu linki atıyorlardı ve cihazlara göre linkler mevcuttu. Miui 10 da böyle olması lazım kaldı ki miui 10 test ekibine alınacak konuda pm atılacağı yazıyor.
Benim aldığım link telegram üzerinden biri paylaşmış xda dan aldım.
Siz beta ekibinin olduğu qq grubunda mısınız?

Evet gruptayım. Mi6 global beta grubu. Qqi ismim alasulumurat_mi6_TR.
[doublepost=1529222059,1529222001][/doublepost]
Evet gruptayım. Mi6 global beta grubu. Qqi ismim alasulumurat_mi6_TR.
Benim de aşağı yukarı 1 yıl oldu ama daha hiç link vermediler. Hep ota geldi. Açık beta olunca forumda link verdiler hep

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Grupta link veriyorlar mı acaba

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Grupta link veriyorlar mı acaba

Vermiyorlar verseler bile paylaşmak yasak. Kapalı beta da link vermemeye dikkat ediliyor anlaşılan Ama xda da hala çin beta lar sızdırılıyor.

Üst Alt