Soru Xiaomi mi 6 cihazıma root ve rom atmalımıyım?

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45
hocam eğer çok cihazla oynamıyorum diyorsan sadece mesaj arama fotoğraf için kullanıyorsanız girme zaten ama heyecan arıyorum telefona yeni şeyler katmayı seviyorum diyorsanız benim gibi deneyin. bende epic rom kurup root atmadan kullanıyordum bir süre ama gcam gibi güzellikleri gordukten sonra cihazdan en maksimum seviyede memnun kalmak için atman tavsiyemdir angel~~:D
epic roma baktım fakat seçenekler vs vs çok fazla, siz hangi sürümü kullanıyorsunuz? oreo mu?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

levo5656

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
19
Hocam gözünü seveyim lütfen ama.tam sorunun karşılığı olan konunun linkini veriyorum,bi zahmet bi bak konuyu incele,yapan eden varmı kendin görsen daha iyi olmaz mı?
Konuyu inceledim sormuştum mi6 için olur mu diye net bi cevap alamadım sende olduysa diye bi soralım dedik

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
epic roma baktım fakat seçenekler vs vs çok fazla, siz hangi sürümü kullanıyorsunuz? oreo mu?

hocam ben mi5 kullanıyorum fikir paylaştım sadece ama şuan pixel rom kullanıyorum soracak olursan ve gayet memnunum miui'dan sonra biraz değişik ve akıcı geldi

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Konuyu inceledim sormuştum mi6 için olur mu diye net bi cevap alamadım sende olduysa diye bi soralım dedik

Hocam bu konuyu burda konuşarak açılmış olan konuyu kirletiyoruz zaten..o yüzden link verdim,o linki iyice incelersen orda cantara hocamın yazdığı yorumları okursan pc ye kurulacak bi programın pekçok işlevi olduğunu ve istediğin şeyin o programla basit bi şekilde kurulduğunu göreceksin.yedeklerini alıp dene bişey kaybetmezsin bende pc yok denemedim

uras.dmn28

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus DUMAN
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
10
Mi 6 Cihaz kullananlar için söylüyorum. Dün Mi-Globe rom kurdum daha önceleri diğer romların da hepsini kurdum denedim fakat araların da batarya, performans, stabil olarak en iyisi bu rom dur. Bence düşünmeden denemenizi tavsiye ederim. Bu linkten MiUI V9.2.4.0NCACNEK adlı rom dosyasını seçip indirin diğer versiyonlar beta sürümü baz alınıp düzenleme yapılmıştır siz kararlı olanı deneyin tavsiyem.

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45
Mi 6 Cihaz kullananlar için söylüyorum. Dün Mi-Globe rom kurdum daha önceleri diğer romların da hepsini kurdum denedim fakat araların da batarya, performans, stabil olarak en iyisi bu rom dur. Bence düşünmeden denemenizi tavsiye ederim. Bu linkten MiUI V9.2.4.0NCACNEK adlı rom dosyasını seçip indirin diğer versiyonlar beta sürümü baz alınıp düzenleme yapılmıştır siz kararlı olanı deneyin tavsiyem.
kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Bende bu versiyonun 9.2.2 si var. Daha otadan güncelleme almadı. Acaba nezaman gelir.

uras.dmn28

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus DUMAN
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
10
Kendin indirip TWRP'den güncelle hocam
[doublepost=1519384940,1519384765][/doublepost] Antutu Bench mark ve Pil süresi SS.
[doublepost=1519384964][/doublepost]

Üst Alt