Soru Xiaomi mi 6 cihazıma root ve rom atmalımıyım?

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45
Kendin indirip TWRP'den güncelle hocam
[doublepost=1519384940,1519384765][/doublepost] Antutu Bench mark ve Pil süresi SS.
[doublepost=1519384964][/doublepost]
çok teşekkürler

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uras.dmn28

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus DUMAN
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
10

toredo19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ileri
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Şöyle söyleyeyim romdan memnunsan bence atma rom root işine . Düzgün çalışan birşeyle oynarsan daha sonra o performansı alamıyorsun hız oluyor pil olmuyor, pil oluyor gereksiz Fps kaybı oluyor can sıkıcı birşey olur canın sıkılır. O sebeple beni dinle derim eğer memnunsanız girmeyin..
En basit bir örnek vereyim şebeke çekimi hiçbir zaman stock rom kadar iyi değil Bu tüm romlarda geçerli.Varsayılan kamera inanılmaz kötü Allahtan Google Camera çıktı o sorun bir şekilde aşıldı. Çağrı sırasında nerdeyse denemediğim tüm cihazlarda custom romda hopörlere aldığımda karşı taraf beni duymakta zorlanıyordu. Tüm cihazlarda (tek bir cihazda test etmedim) yaşadım bu sorunu şuana kadar en az 500+ rom atmışımdır. Stock'tan şaşma bana güven :)
stoctan sasmayalm ama gcam kuramiyoruz o nasil olcak

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
stoctan sasmayalm ama gcam kuramiyoruz o nasil olcak
Bildiğim kadarıyla stock rom'da GC kamera kullanılıyor . Neden kullanılmayasın ki .
Cameraapi2 tamamdır.Başka bişey yok .Bunlar 'da çok zor şeyler olduğunu sanmıyorum buradaki herkesin yapabileceği şeyler yapamayan varsa o da o kişinin problemi benim değil.

toredo19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ileri
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Bildiğim kadarıyla stock rom'da GC kamera kullanılıyor . Neden kullanılmayasın ki .
Cameraapi2 tamamdır.Başka bişey yok .Bunlar 'da çok zor şeyler olduğunu sanmıyorum buradaki herkesin yapabileceği şeyler yapamayan varsa o da o kişinin problemi benim değil.
tamamda stockta rootsuz direk apk kuralm ayarlaylm diye olmuyor ki denedim.hangi rom da var api2 bliomsunz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt