Satış Xiaomi Mi 6-5s-5 Plus-5x, Note 3, Mix 2, Redmi Note 4-4x Nano Cam ve Kılıf/Aksesuarları

trayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner ESEN
Cihazım
Mi 5s plus
Meslek
Biyolog
Konular
4
2 li olan modelini demek istemiştim.

sametoguz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Smt
Cihazım
Mi5
Konular
8
Selamlar,
xiaomi Mi5 için kırılmaz cam alacağım fakat daha öncede alım yaptım ve home tuşunun yanında yer alan kapasitif tuşların çalışmasını engelliyor. Dokunmatik olarak o tuşları kullanmak çok zorlaşıyor sert basınca algılıyorlar. Böyle bir durum ile ilgili bilginiz var mıdır ? Sizin üründe böyle bir durum var mıdır alacağım ama kesin bilgi almak istiyorum kullandıktan sonra iade de olmayacak bir ürün sonuçta. Mi5 te ekran koruyucunuzu kullanıp kapasitif tuşlar sorunsuz olarak kullanılabiliyor mu ?

--Eren--

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
Selamlar,
xiaomi Mi5 için kırılmaz cam alacağım fakat daha öncede alım yaptım ve home tuşunun yanında yer alan kapasitif tuşların çalışmasını engelliyor. Dokunmatik olarak o tuşları kullanmak çok zorlaşıyor sert basınca algılıyorlar. Böyle bir durum ile ilgili bilginiz var mıdır ? Sizin üründe böyle bir durum var mıdır alacağım ama kesin bilgi almak istiyorum kullandıktan sonra iade de olmayacak bir ürün sonuçta. Mi5 te ekran koruyucunuzu kullanıp kapasitif tuşlar sorunsuz olarak kullanılabiliyor mu ?
Hocam öncelikle öyle bir sorunu ilk kez şuan sizden duydum kendimde Mi 5de kullandım bir sorun yaşamadım. O konuda içiniz rahat olsun. ( Cihazin kendisinde sorun yoksa tabi)

sinilker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
huawei p20
Meslek
Bankacı
Konular
17
redmi pro ekran koruyucu ve kılıf lazım. nasıl yaparız?

aaa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet oktay
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
0
Arkadaşlar Eren beyden mi 5s için kılıf, koruyucu cam ve type C dönüştürücü siparişi vermiştim.
Tam da taahhüt ettiği gibi sorunsuzca ertesi gün elime ulaştı.
Ürünler transport esnasında deforme olmasın diye güzel bir şekilde ambalajlanmış.
Güvenli bir alışveriş oldu

Üst Alt