Satış Xiaomi Mi 6-5s-5 Plus-5x, Note 3, Mix 2, Redmi Note 4-4x Nano Cam ve Kılıf/Aksesuarları

--Eren--

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
ah hocam bu konuyu görmediğime çok pişman oldum hepsiburadadan kılıf ve cam allmıştım mi5s yerine m5s plus yollamışlar konuda mesajım bulunsun quickcharge için ileride mutlaka seninle alışveriş yapıcam. İyi satışlar.
Teşekkür ederim hocam sağlık olsun.

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Usta bunun aynısı şuan telefonda takılı. Söküp atacağım zaten.Telefonun estetik görüntüsünü bitirdi. Saçma sapan kenarları yok. Neredeyse 4 taraftan yarımşar santim kısa. Bir umutla sizinkilere baktım ama aynısıymış . Ekran filminden geçtim. Bari adam gibi 4 tarafını kapatan estetik açıdan bozmayan şeffaff film olsa

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Usta bunun aynısı şuan telefonda takılı. Söküp atacağım zaten.Telefonun estetik görüntüsünü bitirdi. Saçma sapan kenarları yok. Neredeyse 4 taraftan yarımşar santim kısa. Bir umutla sizinkilere baktım ama aynısıymış . Ekran filminden geçtim. Bari adam gibi 4 tarafını kapatan estetik açıdan bozmayan şeffaff film olsa
Film bulabilirsiniz de hocam cam koruyucu imkansız gibi. Daha önce de yazmıştım bende de 5s plus var. Ama mecbur kullanıyorum. Kavisli camlar hem çok pahalı hemde henüz xiaomi için üretildiğini görmedim (iPhone larda da durum ayni onlara kavisli cam üretildi )

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Haklısın hocam. Geçenlerde arkadaşım Samsung'un 2.5d kavisli ekran modelini aldı. Aynı, o da kenarlardan kırpık. Yalnız bu şekilde de telefonu estetik açıdan bitiriyor. Bir de şu var. Bu tip cam filmlerin nedense kenarları hep hava boşluğu. Bari hava boşluğu olmasa

--Eren--

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
Haklısın hocam. Geçenlerde arkadaşım Samsung'un 2.5d kavisli ekran modelini aldı. Aynı, o da kenarlardan kırpık. Yalnız bu şekilde de telefonu estetik açıdan bitiriyor. Bir de şu var. Bu tip cam filmlerin nedense kenarları hep hava boşluğu. Bari hava boşluğu olmasa

Aslında genelde o boşluk kalan kısımları pek kullanmıyoruz çizilme açısından kılıf gibi birşey kullanıyorsanız çoğu zaman çok mesafe kalmaması lazım. Kavis olayı günümüzde artık vazgeçilmez bir hal aldı. Ya tam kapatacak hava boşluğu kalacak ( şahsen ben öyle istemem ) ya da kenarlardan boşluk kalacak tam oturucak. Burda biraz göze hitap etmesininde önemi büyük.

Redible

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salim
Cihazım
LG D802
Konular
14
Kendisinden mi5s için şeffaf kılıf ve kırılmaz cam aldım. 2 günde bana ulaştı gayet ilgili birisi. Kılıf güzel .

Kırılmaz cam örnek resimlerde olduğu gibi ekranın tamamını kaplamiyor kavisten dolayı yanlarda boşluk var

aykutadar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AYKUT
Konular
5
Eren kardeş çok hızlı valla mi5s kılıflar da geldi harikasın eren kardeş
Hayırlı işler olsun.

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

player21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alparslan
Cihazım
Htc one x
Konular
27
Kılıf+kırılmaz cam sparişi verdim ertesi gün geldi iki üründe istediğim gibi kendisine burdan da teşekkür ederim

trayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner ESEN
Cihazım
Mi 5s plus
Meslek
Biyolog
Konular
4
Merhabalar hocam blitzpower 2 şarj aleti varmı elinde...

Üst Alt