Rehber Xiaomi Mi 5X için TWRP ve EU Rom Kurulumu

Srbld

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SERKAN
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
peki eksiklik giderildiğinde ota üzerinden güncelleme yapabilecekmiyim? zaten güncel hatasını neden alıyor olabilirim?

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
peki eksiklik giderildiğinde ota üzerinden güncelleme yapabilecekmiyim? zaten güncel hatasını neden alıyor olabilirim?

Custom rom ota desteğinden stock rom da ki ota desteğini beklemek yanlış olur. İlla ki hatalar olacaktır. Tahminimce Miui 9 dan 10 a geçireceği için ota böyle bi sorun yapıyor. Manuel olarak 10 indirip temiz kurulum yaparsınız.

Srbld

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SERKAN
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
anladım üstadım haklısın. Peki size zahmet olmazsa son güncel romunda linkini alabilir miyim? hatada olsa denemek istiyorum. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
anladım üstadım haklısın. Peki size zahmet olmazsa son güncel romunda linkini alabilir miyim? hatada olsa denemek istiyorum. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Buyrun

befearless76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkan
Cihazım
htc
Konular
0
Merhabalar,telefonum mi 5x,üstünde miu 9.6 19.04.18 beta eu rom var haftalık güncelleme alan,miu 10 19.07.18 yüklemek istiyorum otomatik güncellemeden indirmiyor hata veriyor durduruldu hatası,siteden zip dosyası şeklinde indirsem telefona kurulum nasıl yaparım,birde miu 10 u kurarsam telefonumdakı kısıler-fotolar-uygulamalar sılınırmı acaba..

surly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi5
Konular
2
Merhabalar,telefonum mi 5x,üstünde miu 9.6 19.04.18 beta eu rom var haftalık güncelleme alan,miu 10 19.07.18 yüklemek istiyorum otomatik güncellemeden indirmiyor hata veriyor durduruldu hatası,siteden zip dosyası şeklinde indirsem telefona kurulum nasıl yaparım,birde miu 10 u kurarsam telefonumdakı kısıler-fotolar-uygulamalar sılınırmı acaba..
Üst sürüme geçince veriler siliniyor sanırım tam emin değilim ama yedek alırsan daha iyi olur. Miui 10 dosyasını indirip twrp den kurabilirsin. Ben sıfırlayıpta kurdum.

Fatih7934

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5x
Konular
1
Mi 5x eu beta rom 8.7.26 sürümü zip dosyası linki varmı arkadaşlar.

mrdncrr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
xiaomi mi 5x
Konular
0
Merhaba en son adıma kadar uyguladım ama telefonum yaklaşık 20 dakikadır falan açılmadı bekliyorum biryerde yanlış yapmış olabilir miyim acaba

Üst Alt