Rehber Xiaomi Mi 5X için TWRP ve EU Rom Kurulumu

rmysdfn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rmys
Cihazım
Mi5x
Konular
0
Cihazı nerden aldığınızı ve üstünde ki yazılım sürümünü de buraya yazarsanız çok sevinirim. Cihazınızın 5x görünümlü mi a1 bootloaderli olabilir .
hepsiburada dan aldım mıuı surumu : MIUI global 8.5 I kararlı 8.5.6.0.0(NSBCNED) Androıd surumu: 7.1.2 N2G47H

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
hepsiburada dan aldım mıuı surumu : MIUI global 8.5 I kararlı 8.5.6.0.0(NSBCNED) Androıd surumu: 7.1.2 N2G47H
Hocam biri daha ordan almıştı, cihaz aynı sizin ki gibi hicbisey yapılmıyor. Twrp yüklenmiyor vs. Çözümü yok sanırım . Geceye doğru tam araştırıp bakarım . İngilizce olarak mi 5x tissot bootloader diye aratirsaniz baya bir kullanıcının bu sorundan muzdarip olduğunu görürsünüz

rmysdfn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rmys
Cihazım
Mi5x
Konular
0
Gerçekten mi?peki hiçbir yolu yokmu elimde mi kalacak bu cihaz kötü haber sağolun şimdiden yardımlarınız icn

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Hocam biri daha ordan almıştı, cihaz aynı sizin ki gibi hicbisey yapılmıyor. Twrp yüklenmiyor vs. Çözümü yok sanırım . Geceye doğru tam araştırıp bakarım . İngilizce olarak mi 5x tissot bootloader diye aratirsaniz baya bir kullanıcının bu sorundan muzdarip olduğunu görürsünüz
tissot nedir hocam? 5x'in kod adı tiffany değil mi

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
tissot nedir hocam? 5x'in kod adı tiffany değil mi
Tiffany hocam, sorun da bu ya ; yurt dışında bangood yada gearbest olması lazım. Mi 5x adı altında tissot(mi a1) bootloaderli cihaz satıyorlar . Yani şöyle tissot bootloader olduğu için 5x işlemleri yapılamıyor . Cihaz brick oluyor hatta cihazları tuğla olanlar var. Miui global forumda okuduğum kadarıyla böyle . Cihazlarda da fake Miui sürümü yüklü . Daha öncesinde hepsiburada dan 5x alan bir arkadaş bana ulaşmıştı . Arkadaş 5x almış ama cihaz saf Androidli gelmiş. Geri göndermiş cihazı Miui istiyorum diye . Ciaaz tekrar geldiğinde fake Miui ile geliyor ve bu Miui sürümü de global forumda konusu açılan tissot bootloader li cihazlara aynı sürüm numarasına sahip .

rmysdfn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rmys
Cihazım
Mi5x
Konular
0
Siz deneyin, ben size uygun zamanda döneceğim.
çok sagulun hallettim:) driverları sılıp tekrar kurdum sorun halloldu sanırım guncel degıllermıs bır de windowsta guncellemem vardı onuda yapınca hepsi duzeldi yazdklarınzı bırebır yaptım ve mıuı9a kavustuk:) cok sagolunn herseyy ıcınnn.son soru olarak root yapmam şartmıdır onu da yapayımm mı?

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
çok sagulun hallettim:) driverları sılıp tekrar kurdum sorun halloldu sanırım guncel degıllermıs bır de windowsta guncellemem vardı onuda yapınca hepsi duzeldi yazdklarınzı bırebır yaptım ve mıuı9a kavustuk:) cok sagolunn herseyy ıcınnn.son soru olarak root yapmam şartmıdır onu da yapayımm mı?
Sevindim hocam, olaya karamsar yaklaştığım için kusuruma bakmayın .

Üst Alt