Yardım Xiaomi Mi 5S Bootloader Açma/Hesap Bağlanamıyor

BuKon16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zahid
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Selam arkadaşlar bir kaç gündür uğraşıyorum BL kilidini bir türlü açamadım. Daha önce açılmış ve kapatılmış ben 2. el aldım. MIUI10 Global yüklüydü MiFlashTool (EDL Test Point ile EDL'ye alarak) ile China Developer ROM kurdum MIUI8 Android 7 yine de MIUI hesabım bir türlü bağlanmıyor. (Geliştirici seçenekleri ==>> Mi Kilit Açma Durumu ,, buradan hesabı bağla dediğimde 'couldnt verify, wait a minute or two and try again' diyor.) Hesap gir çık yaptım, farklı sim kart ve Mi hesabı ile denedim, farklı china developer rom ile denedim. Çözüm için yardımcı olursanız sevinirimç

BuKon16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zahid
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Zenex hocam siz de baya yetkili bi abisiniz bi baksanız :$

Oyla:

BuKon16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zahid
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Cihazın ilk sahibi misiniz?
Maalesef, daha önce zaten repair işlemi yapılmış o sebeple açılmış aldığım arkadaş hiç bu işlerden anlamadığını belirtti kendi miui hesabı ve hattı ile de denedim yine sonuç aynı.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Maalesef, daha önce zaten repair işlemi yapılmış o sebeple açılmış aldığım arkadaş hiç bu işlerden anlamadığını belirtti kendi miui hesabı ve hattı ile de denedim yine sonuç aynı.
Mi hesabı kaldırma işlemi yapılmış büyük ihtimalle cihaza. Bu nedenle hesap eklenemiyot

Oyla:

BuKon16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zahid
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Mi hesabı kaldırma işlemi yapılmış büyük ihtimalle cihaza. Bu nedenle hesap eklenemiyot
Hiçbir yolu yok mu hocam?
China Weekly '6.10.13' sürümü indirdim kurdum, burada da geliştirici seçeneklerinde kilit açma durumu yok. Sonrasında yine fastboota alıp cmd üzerinden oem unlock ve MiFlashUnlock ile denedim yine herhangi bir değişiklik yok.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hiçbir yolu yok mu hocam?
China Weekly '6.10.13' sürümü indirdim kurdum, burada da geliştirici seçeneklerinde kilit açma durumu yok. Sonrasında yine fastboota alıp cmd üzerinden oem unlock ve MiFlashUnlock ile denedim yine herhangi bir değişiklik yok.
Malesef hocam eğer dediğim işlem yapıldıysa açılamaz

Oyla:

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Malesef hocam eğer dediğim işlem yapıldıysa açılamaz
O zaman ilk bootloader kilidi açmak için kullanılan hesap eklenmesi ve kilit açılmalı değil mi? Bende bi telefona kendi sim ile açma işlemi yaptım 8 gün verdi ama telefon gitti. Şimdi onu başka bir hesap ile açmaya çalışan olursa kabul etmez mi??

Oyla:
Üst Alt