Haber Xiaomi Mi 5'in tüm özellikleri belli oldu

Xiaomi’nin 21 Ocak’ta duyurması beklenen amiral gemisi akıllı telefonu Mi 5 Çinli çevrimiçi perakendeci aracılığıyla listelendi. Telefonun fiyatı hala gizemini koruyor; ancak Xiaomi Mi 5’in başlıca özellikleri artık netlik kazandı.

Xiaomi Mi 5’te beklendiği gibi Snapdragon 820 işlemcisi kullanılacak. 5.2 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü ekrana (2.5D kavisli ve Corning Gorilla Glass 4 kaplı) sahip olacak telefona 4GB RAM ve 16GB dahili depolama eşlik edecek. Xiaomi Mi 5’in ayrıca 64GB’lık modeli de olacak.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Çift SIM kart desteği, altı katmanlı lense sahip ve çift LED flaşla desteklenen 16MP arka kamera, 8MP ön kamera,parmak izi sensörü ve Android 5.1 tabanlı MIUI 7 arayüzü Xiaomi Mi 5’in öne çıkan diğer özellikleri olacak.

Xiaomi Mi 5’in fiyatı şimdilik bilinmiyor, ancak Çinli şirket Mi 4 modelini 16GB 320$, 64GB 405$ dolar şeklinde belirlemişti. Mi 5’in de benzer fiyatlardan listelenmesi bekleniyor.

kaynak:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
16GB nedir arkadaş yaa..

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Gearbest nerden bilecek :)

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Tek simli sürüm çıkar mı?

Orkun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi5
Meslek
öğrenci
Konular
14
çift simlisi burada çalışmayacak heralde ya da tek sim için imei attırılabiliyor mu acaba ?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Amiral gemilerinde çift Sim kullanmak bana doğru gelmiyor. Buraya bir şerh koyuyorum.
Bir alışveriş sitesinin, daha cihaz tanıtılmadan cihazları sitelerine koymaları bana sadece işgüzarlık geliyor. Hatta bu sitelerden de soğumama neden oluyor. Gearbest'in sadece duyumlarla böyle birşey yapmasını hiç yakıştıramadım.
Bu sabah ben de Gizmo'da okumuştum ve Gearbest için üzülmüştüm.

Bu arada site haberi oldukça kısaltmış. Orda önemli bir ayrıntı daha vardı: Cihazın fiyatı. Fiyat 625$ olarak belirlenmiş. Tabiki bu fiyat perakende sitelerin satış fiyatı, Xiaomi'nin değil.

casshern

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlut
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
6
Niye çalışmasın ? ben de mi4i çift simli kullanıyorum, imei oluyor.
Hocam sizdeki IMEI atılmış hali xiaomi de çift isimliler tek IMEI ile geliyor ve kayıt ettiremezsiniz o şekilde buda resmi olarak ithalat edilemeyecek demek

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
çift simli ise global satış düşünmüyorlar demek ki belki ilerde İ veya C şeklinde global pazar için çıkarırlar

dekadans

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
dekadans
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
20
Ben gearbest te yer alan özelliklerin faraza bir araya getirilmiş duyumlardan ibaret olduğunu düşünüyorum. Çift sim kart olacağına hiç ihtimal vermem. Son günlerde iki farklı mi5 modeli olacağına dair yeni duyumlar var ve çelik kasalı premium versiyonun görüntülerine dair henüz bir sızma olmadı.

MI 3W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt