İnceleme Xiaomi Mi 5 Teknik Özellikleri

zlatan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
GÜRÇAĞ
Cihazım
S4
Konular
0
Hugo Barra tarafından cihazın Çin dışındaki ülkelerde de satılacağı söylendi. Ayrıca videolarda cihazdaki rom Global olarak görünüyor. Bu da demek oluyorki Türkçe ve diğer diller de olacak.
Bir başka ispat ise yine burda paylaşılan yerli bir video incelemesinde cihaz Türkçe olarak karşımıza çıkıyor. Arkadaşımız diğer hiçbir kimsenin yapmadığı birşeyi yapıp, cihazı Türkçe yaptıktan sonra inceleme yapmıştı.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bahsettiğiniz incelemeyi bulamadım. Mümkünse bulup linki paylaşır mısınız? (Türkçe yapılıp incelendiği videoyu). Teşekkürler.

rew06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rew
Cihazım
xperia neo
Konular
0
Ben bahsettiğiniz incelemeyi bulamadım. Mümkünse bulup linki paylaşır mısınız? (Türkçe yapılıp incelendiği videoyu). Teşekkürler.
Şuradan izleyebilirsiniz.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

ysrylmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
0
Hocam GSM Arenadaki Mi5 Plus konusundaki açıklama şu şekilde...

LAUNCH Exp. announcement 2016, Q1
. Exp. release 2016, Q1

Yani sadece dedikodu olduğu orada da belirtilmiş. :)
Bilgilendirme için teşekkürler hocam..

kratos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Ünal
Cihazım
Xiaomi Route
Konular
0
Mi5 ülkemizde bulunur da alırız inşallah gerek dizayn gerek donanım olarak güzel bir telefon ortaya koymuşlar

Kaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan Dönmez
Cihazım
S4 mini 9190
Konular
0
Arkadaşlar cihaz aslında güzele benziyor ama demek ki kameradan çok umutlanmışım. Kamera samsung Galaxy s6 nın kat be kat aşağısında kalıyor :( ois dedikleri kadar değil. Hatta iphone 6 s plus çok efsane bir performans gösteriyor mi5 karşısında. Dediğim gibi cihaz aslında çok güzel ama kameraya da önem veren birisi olduğum için mi5 almaktan şuan vazgeçtim. :( lg g5 Türkiye fiyatı 2299 dan başladığı için için alacağım vakte kadar 1900 tl civarına düşerse alacağım. İsterse 16 gb olsun sd kart yuvası var sonuçta. Mi5 e çok umut bağlamışım ama olsun hala harika bir cihaz aslında ben sadece çok mükemmeli istiyorum :D

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
Arkadaşlar cihaz aslında güzele benziyor ama demek ki kameradan çok umutlanmışım. Kamera samsung Galaxy s6 nın kat be kat aşağısında kalıyor :( ois dedikleri kadar değil. Hatta iphone 6 s plus çok efsane bir performans gösteriyor mi5 karşısında. Dediğim gibi cihaz aslında çok güzel ama kameraya da önem veren birisi olduğum için mi5 almaktan şuan vazgeçtim. :( lg g5 Türkiye fiyatı 2299 dan başladığı için için alacağım vakte kadar 1900 tl civarına düşerse alacağım. İsterse 16 gb olsun sd kart yuvası var sonuçta. Mi5 e çok umut bağlamışım ama olsun hala harika bir cihaz aslında ben sadece çok mükemmeli istiyorum :D

Oha samsung hepsini mahvetmiş

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Videoda çok anlamsız şeyler var. Birçok bölümde diğer tüm telefonlar zangır zangır titrerken Mi5 çok yumuşak, bazı yerlerde ise evet Mi5 bazılarından fazla titremiş. Genel olarak netliği göze aldığımızda S6 edge plus biraz daha önde gibi görünürken birçok noktada Mi5 öne çıkıyor. Iphone 6 S Plus ancak Meizu ile yarışıyor. Bilmiyorum belki küçük ekranda izlendiği için tam olarak anlaşılmıyor. Ancak burada ben kimi zaman Mi5, kimi zaman S6 Edge Plus'ın öne geçtiği Mi5 ve S6 Edge Plus arasında bir yarış gördüm.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Kaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan Dönmez
Cihazım
S4 mini 9190
Konular
0
Evet aslında biraz öyle ama bana sanki iphone biraz daha iyi gibi geldi. Bu arada samsun s6 ile mi 5 in kamera karşılaştırılması yapılmış. Özellikle 1:15 e dikkat. Ağaçlardaki yapraklar f açıklının küçük olduğu nuu ele veriyor sanki.

blltlgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
13
Mi 5 ile ilgili tek kafama takılan nokta SAR değerleri.
Normalde sabit bataryalı telefonlara bakmam ama Xiaomi olursa alırım. Umarım SAR değerleri düşüktür.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

casshern

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlut
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
6
Neden S7 ile değilde eski amiral gemisiyle karsilastirmislar anlamadım ama s7 olsa açık ara fark olurdu

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt