Rom Xiaomi Mi 5 Rom Öneri Lineage Os hakkındaki sorularım

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Hocam bir önceki mesajımda bütün derken aosp romlarda dahil.Benim ekran süresinin az olmasını çok fazla rom değiştirmeme ve artık telefonun pilinin ömrünün azalmasına bağlıyorum(2 seneye yaklaştı alalı).Ekran süresine pek takıntım yok hocam.Telefon randımanlı çalışsın yeter.
O zaman sorun yok

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burak0640

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 5Prim
Konular
42
Bende lineage 14.1 kullanıyorum telefon gayet stabil Android 8 bende 2-3 g0n sonra bazı takılmalar yapıyor anlamadığım biçimde ama 14.1 sürümde sorun yok google kamerada efsane çekiyor cidden telefon Mi5

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Bende lineage 14.1 kullanıyorum telefon gayet stabil Android 8 bende 2-3 g0n sonra bazı takılmalar yapıyor anlamadığım biçimde ama 14.1 sürümde sorun yok google kamerada efsane çekiyor cidden telefon Mi5

What ?

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
AOSP roma geçmek istiyorsun sana tavsiyem pixel experince 8.1 kararlı sürüm.Lineage (15.1)henüz oturmadı hatalar mevcut.Bu romu 10 gündür kullanıyorum gayet stabil ve akıcı.Üzerine google kamerayı da kurunca müthiş oldu.İlgilenirsen konu linki aşağıda
Lineageos 15.1 resmi geliştiricileri tarafından daha yayınlanmadı . Şuanda 14.1 var internetteki 15.1 ler resmi değil zaten "unofficial" diye belirtiyorlar.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Ben miui arayüzünü özlediğim için dönmek istiyorum. Batarya dostu bir miui rom var mı acaba ?

wolver123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adın
Cihazım
M
Konular
18
Arkadaşlar beni fazla uğraştırmasın yeter stabil ve görünüşü güzel gibi lineage 14.1 in kursam uğraştırırmı çok ? birde güncellemelerden ota danmı geliyor acaba ? yoksa rom recovery felan uğraştırıyormu güncelleme yaparken
[doublepost=1518295428,1518295352][/doublepost]Yani dediğim gibi biraz daha şirketimsi romun arkasında duran bir ekip olan , beni uğraştırmaycak bir rom arıyorum galiba lineage 14.1 deniyeceğim başka önerisi olan varsa yazabilir Pixel experience de hoşuma gitti görünüş olarak ama bilemedim şimdi

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Ben miui arayüzünü özlediğim için dönmek istiyorum. Batarya dostu bir miui rom var mı acaba ?

MIUI tabanlı romların hepsi uzun pil ömrü vaad ediyor . Nitelikleri sizi tatmin edecek olan romu seçin.

Arkadaşlar beni fazla uğraştırmasın yeter stabil ve görünüşü güzel gibi lineage 14.1 in kursam uğraştırırmı çok ? birde güncellemelerden ota danmı geliyor acaba ? yoksa rom recovery felan uğraştırıyormu güncelleme yaparken
[doublepost=1518295428,1518295352][/doublepost]Yani dediğim gibi biraz daha şirketimsi romun arkasında duran bir ekip olan , beni uğraştırmaycak bir rom arıyorum galiba lineage 14.1 deniyeceğim başka önerisi olan varsa yazabilir Pixel experience de hoşuma gitti görünüş olarak ama bilemedim şimdi
LineageOS'ta güncellemeler OTA yoluyla yapılıyor . Bir problemi yok beklentilerinizi karşılayacak olan romu seçin.

wolver123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adın
Cihazım
M
Konular
18
Ya Pixel experiencenin de kapatma menüsü vs çok hoşuma gitti benimde ya çok kararsızım :D lineage bi yandan daha kaliteli duruyor ama

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi