Haber Xiaomi Mi 5 canlı canlı görüntülendi[şuana kadar sızdırılanlardan çok farklı]

Bugün sizlere Xaiomi Mi 5’in Geekbench test sonuçlarının ve özelliklerinin yer aldığı ekran görüntüsünü sunmuştuk. Henüz bu bilginin sıcaklığı gitmeden cihazın yeni görüntüleri yayınlandı.

Aşağıda göreceğiniz görsellerin Xiaomi Mi 5’e ait olduğu söyleniyor ve Çinli kaynaklar tarafından paylaşılmış. Görüntülere bakılacak olursa telefonda katmanlı cam yapı ve şık bir metal arka panel olacak. Metal arka paneli, kamera ve flaş, parmak izi sensörünün yanı sıra otofokus lazer ünitesi barındırıyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Telefonun üstünde 3.5mm bir kulaklık jakı özelliği ve altında USB konektörü ile birlikte hoparlör ızgarası olduğu görülüyor.

Xiaomi Mi 5’in Geekbench testlerine göre telefon, 3GB ve 4GB olarak iki versiyonda gelecek. Ayrıca tek çekirdekli ve çok çekirdekli puanların göründüğü testte cihazın Snapdragon 820 işlemci, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ve kendi Arayüzü Mıuı 7 özellikleri görülüyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Telefonun 5.2 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü ekran (2.5D kavisli ve Corning Gorilla Glass 4 kaplı), çift SIM kart desteği, altı katmanlı lense sahip ve çift LED flaşla desteklenen 16MP arka kamera, 8MP ön kameraveparmak izi sensörü gibi özelliklerle gelmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi 5, şubat ayında gerçekleşecek Bahar Festivali’nden (8 Şubat) önce tanıtılacak.

kaynak:

IIAlparslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Es'ad
Cihazım
S7 Edge
Konular
6
İnanacağım en son sızıntı...Ayrıca flash niye tek tona düşmüş o resimde yav

Soner Yakup

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Belirsiz
Konular
36
Bence mi5 falan degil bu olsa redmi note 3 Pro olur olsa

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ZenonTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Galaxy S4
Konular
7
Çıksnda kurtulalım artık :D

engerex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
OnePlus One
Konular
8
mi5 Qualcomm s820 işlemciyle gelecek ve parmak izi sensörü ön kısımda olacak.
Bu modelin isminde mi5 geçecekse mi5 pro / mi5c gibi ekli bir isme sahip olur. İşlemci ise MediaTek olabilir.

Üst Alt