Haber Xiaomi Mi 5 canlı canlı görüntülendi[şuana kadar sızdırılanlardan çok farklı]

Bugün sizlere Xaiomi Mi 5’in Geekbench test sonuçlarının ve özelliklerinin yer aldığı ekran görüntüsünü sunmuştuk. Henüz bu bilginin sıcaklığı gitmeden cihazın yeni görüntüleri yayınlandı.

Aşağıda göreceğiniz görsellerin Xiaomi Mi 5’e ait olduğu söyleniyor ve Çinli kaynaklar tarafından paylaşılmış. Görüntülere bakılacak olursa telefonda katmanlı cam yapı ve şık bir metal arka panel olacak. Metal arka paneli, kamera ve flaş, parmak izi sensörünün yanı sıra otofokus lazer ünitesi barındırıyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Telefonun üstünde 3.5mm bir kulaklık jakı özelliği ve altında USB konektörü ile birlikte hoparlör ızgarası olduğu görülüyor.

Xiaomi Mi 5’in Geekbench testlerine göre telefon, 3GB ve 4GB olarak iki versiyonda gelecek. Ayrıca tek çekirdekli ve çok çekirdekli puanların göründüğü testte cihazın Snapdragon 820 işlemci, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ve kendi Arayüzü Mıuı 7 özellikleri görülüyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Telefonun 5.2 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü ekran (2.5D kavisli ve Corning Gorilla Glass 4 kaplı), çift SIM kart desteği, altı katmanlı lense sahip ve çift LED flaşla desteklenen 16MP arka kamera, 8MP ön kameraveparmak izi sensörü gibi özelliklerle gelmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi 5, şubat ayında gerçekleşecek Bahar Festivali’nden (8 Şubat) önce tanıtılacak.

kaynak:

abdulvahap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulvahap
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Bak bunu beğendim..
Bence home tuşuna gerek yok, ön tarafta yine kapasitif tuşlar olsun, parmak izi okuyucu da koyacaksa böyle arka tarafa konumlandırsın..

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Bunun gold rengi çok daha güzel olacaktır..

SetMeFree

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Alpay
Cihazım
mi4 LTE
Konular
12
Yok abi bu ne hangisine inanalim sasirdim kaldim

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Çıksa da kurtulsak hayırlısıyla... :)

Orkun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi5
Meslek
öğrenci
Konular
14
Çıksa da kurtulsak hayırlısıyla... :)
dostum çift sim yüzünden miuitrmarket getirmeyecek heralde şu redmi note u getirdiğin gibi getirebilir misin acaba telefon çıktıktan sonra ?
xseller var bi ama en azından bu siteden birine gitsin verdiğim para belki sitenin gelişimine katkı sağlar diye düşünüyorum..

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
dostum çift sim yüzünden miuitrmarket getirmeyecek heralde şu redmi note u getirdiğin gibi getirebilir misin acaba telefon çıktıktan sonra ?
xseller var bi ama en azından bu siteden birine gitsin verdiğim para belki sitenin gelişimine katkı sağlar diye düşünüyorum..
Valla bakalım hocam bi. Bu aralar biraz ara verebilirim belki emin değilim. Uğraşmak gerçekten zor. Yoruluyor insan.

Orkun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi5
Meslek
öğrenci
Konular
14
Valla bakalım hocam bi. Bu aralar biraz ara verebilirim belki emin değilim. Uğraşmak gerçekten zor. Yoruluyor insan.
3 aydır bekliyorum şu lanet telefonu bari son vuruşu benimle yap :D neyse ben seni rahatsız ederim bi ara daha bi telefon çıksın hele :D

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
3 aydır bekliyorum şu lanet telefonu bari son vuruşu benimle yap :D neyse ben seni rahatsız ederim bi ara daha bi telefon çıksın hele :D
Valla ilk sırada olursa bi kendime, bi arkadaşıma düşünüyorum ama bakalım hocam zaman gösterecek. :)

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
Şimdi arka kısım böyle olursa, yani parmak izi sensorü arka da olursa önde Home tuşu olmayacaksa güzel...

Üst Alt