Yardım xiaomi mi 3 ekran çatladı

ziinal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ziya
Cihazım
yok
Konular
4
arkadaşlar yeni aldığım mi 3 ün ekranını çatlattım nasıl yaptırabilirim yardımcı olabilecek var mı ? lütfen bilen varsa yardımcı olsun

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Arkadaş bide söyledim adamlara o ürün çakma diye. Hala orjinal yazıyor. Bu kadar adi bir ekran olamaz cakmanin çakmasının çakması insanları kandırmayalım lütfen

MI 3W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

erchina45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erçin Ergül
Konular
4
Ayni durumu yasadim hocam, aliexpresten aldim, 50 liraya taktrdm, sorunsuz suan

Oyla:

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Hocam link verebilir misiniz bide ürün orjinal mi kıyaslama yaptınız mı ekranın flasla çekilmiş bir fotoğrafını paylaşabilir misiniz ekran kapalı iken böyle ışıkta güneşte ekranda küçük beyaz noktalar varmı

Oyla:

fatih27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Konular
6
Valla ben ekranı 2 defa kırdım.Hepinde kendim yaptım.

zor birşey değil gözünde büyütme sadece biraz dikkat.

Bu arada aliexpress linkindeki ekranı kullanıyorum ekran parmak izi bırakıyor buda bazen sorun çıkartıyor.

lcd ekran ile beraber muhakkak nillkin koruyucu al.

ama orjinal gorilla glass değil hiçbir ekran bilesin.

Oyla:

ziinal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ziya
Cihazım
yok
Konular
4
Arkadaş bide söyledim adamlara o ürün çakma diye. Hala orjinal yazıyor. Bu kadar adi bir ekran olamaz cakmanin çakmasının çakması insanları kandırmayalım lütfen

yapma ya sipariş verdim o ekranı ben o kadar kötü mü tümsarf taki ekran ne yapacam bilemedim yaa her taraf çakma dolu türkiyede bir servis yapmak için 250 tl istedi ama orası da orjinal mi bilmiorum ki

Oyla:

ziinal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ziya
Cihazım
yok
Konular
4
Valla ben ekranı 2 defa kırdım.Hepinde kendim yaptım.

zor birşey değil gözünde büyütme sadece biraz dikkat.

Bu arada aliexpress linkindeki ekranı kullanıyorum ekran parmak izi bırakıyor buda bazen sorun çıkartıyor.

lcd ekran ile beraber muhakkak nillkin koruyucu al.

ama orjinal gorilla glass değil hiçbir ekran bilesin.
orjinale göre sadece iz bırakması mı sorun performans olarak nasıl farkediyor aliexpressteki ekran.
kafam karıştı ya tümsarftaki ekran için çakmanın çakması diyolar yokmu bu telefonun orjinal yedek parçası yaa

Oyla:

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
Ben almıştım. Tavsiyem kendin değiştir pişman olmaman açısından, değiştirme araçları da mevcut. Ekranda kalite açısından bir sorun yaşamadım ama taktırdığım yerden dolayı sorun yaşamışlıklarım oldu. Sonraları kendim içini açtım eksik taktığı parçayı kendim ilave etmiştim fakat ilerleyen zamanlarda esrarengiz bir şekilde dokunmatik çalışmamaya başlayınca üzerinde durmadım.

Oyla:

ziinal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ziya
Cihazım
yok
Konular
4
Ben almıştım. Tavsiyem kendin değiştir pişman olmaman açısından, değiştirme araçları da mevcut. Ekranda kalite açısından bir sorun yaşamadım ama taktırdığım yerden dolayı sorun yaşamışlıklarım oldu. Sonraları kendim içini açtım eksik taktığı parçayı kendim ilave etmiştim fakat ilerleyen zamanlarda esrarengiz bir şekilde dokunmatik çalışmamaya başlayınca üzerinde durmadım.
dokunmatik tekrardan niye çalışmamaya başladı ki aldığınız ekran ile ilgili sanırım.
pişman oldum telefonu aldığıma

Oyla:

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
ziinal O kısma yorum yapamıyorum ekran ile ilgilimi yoksa takımı sırasında oluşan bir sorun mu bilmiyorum ama tam olarak güncelleme yaptıktan sonra telefonu açınca çalışmadı. Geçmiş olsun umarım çözüm bulur sağlıklı kullanırsınız.

Oyla:

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Hocam ekranın Flash li fotoğrafını çekmeniz mümkün mü acaba bide eğer mümkünse ekran filminin anakart A takıldığı yerde ki filmin şeridine bakabilir miyim

Oyla:
Üst Alt