Haber Xiaomı mi 11 ultra

Herkese merhaba yardımcı olacak arkdaslar benımle iletişime gecebılir mi xiaomı mi 11 ultra almak istiyorum kullanan var mı daha once varsa nasıl bir telefon paylaşırsa deneyımlerını sevınirim 2. Sorum yurtdısından gelicek telefon ama Çin sürümü diyorlar global ve Çin arasında ne fark var global sürüm çıktı mı bu telefonun merak ediyorum cevap veren olursa WhatsApp yada Instagram dan da konusbaılırız

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Zi0TR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Turkce dil
Cihazım
Mi 10 ultra
Konular
15
Hic dusunmeden al cin surumu olsa dahi hint kararlı romunu kurarak Türkçe kulana bilirsin ben öyle ettim global romu kurarsan arama ve msjlar bölümünu google uygulamalar olarak kulanman gerekecek ama hint kararlı romunda xioamin kendi uygulamaları tel hakında dicek bişey bulamıyorum efsane ötesi...

Kursatmiy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat
Cihazım
Xiaomı mi6
Konular
5
Hic dusunmeden al cin surumu olsa dahi hint kararlı romunu kurarak Türkçe kulana bilirsin ben öyle ettim global romu kurarsan arama ve msjlar bölümünu google uygulamalar olarak kulanman gerekecek ama hint kararlı romunda xioamin kendi uygulamaları tel hakında dicek bişey bulamıyorum efsane ötesi...
Şef aldım telefonu pısman oldum desem yeridir

Kursatmiy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat
Cihazım
Xiaomı mi6
Konular
5
Sebebinide belirtsen kardeşim pişmanlığın için yorum yapardık.
ekranda donmalar oluyor şarj cok hızlı tükeniyor aktif kullanımda 7-8 saat diyebilirim birde bugun bir sorun farkettım ınternetten youtube yada baska bir vıdeoya girip ekran kaydedıcıyı açtıgımda program kapanıyor ve donma yaşıyor

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
ekranda donmalar oluyor şarj cok hızlı tükeniyor aktif kullanımda 7-8 saat diyebilirim birde bugun bir sorun farkettım ınternetten youtube yada baska bir vıdeoya girip ekran kaydedıcıyı açtıgımda program kapanıyor ve donma yaşıyor
Yazılımla hallolacak şeyler bunlar pişmanlık niye anlamadım?

Üst Alt