Rom Xiaomi Mi 11 Ultra - Xiaomi.Eu Android 14 HyperOS 1.0

Mehmetqosta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
0
Arkadaşlar merhaba, bende bu romu kurdum , twrp ve magisk var yalnız mıuı gibi Leica kamera ve uygulama üzerine APK kuramıyorum hyperos romda Leica kamera kuran varsa lütfen yardımcı olabilir mi detaylı

matto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi A3
Konular
1
Dosyayı bilgisayara indir ➡ rardan çıkart ➡ telefonu fastboot moda alıp bilgisayara bağla ➡ rardan çıkarttığın dosyadaki first_install_with_data_format bat dosyasını çalıştır ➡ çıkan ekrandaki yazıya Y yazıp Enter de. Daha sonrası telefona kendi rom kuracak başka hiç bir şey yapmana gerek yok.
Not : bu esnada tüm dosyaların silinecektir bunun bilincinde olarak işleme devam et ve rardan çıkarttığın dosyada başka bir bat programını çalıştırırsan telefonun brick olabilir lütfen buna dikkat et. ❗
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kararlı sürümü kurdum. Genel izlenimlerim şu şekildedir.
Türkçe dil desteği mevcut. ( bazı noktalarda hala çevirilmemis kelimeler var ama rahatsız etmiyor.)
Stabil ve akıcı herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Pil tüketimi miui göre biraz daha fazla gibi.
Kamera arayüzü aynı hiç bir değişiklik göremedim.
Üst çekmeceyi indirdiğimizde açılan bluetooth, konum gibi sekmelerin altında iisim yazmıyor bu benim kötü oldu.
Kilit ekranında baya iyulestirmeler var hoş olmuş.
Görsellerden xiaomi.eu olarak görüyorum ve şunu soruyorum: Arama, rehber ve mesajlaşma uygulaması Google mu?

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Hayır arama ve mesajlaşma uygulaması xiaomi kendi uygulamaları. Ama kullanmak istemezsen google arama ve mesajlaşmayı indirip kurabilirsin.

dolunay32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
4
şu anda global rom var eu kurabilirmiyim ve sonradan global a dönebilirmiyim

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Romu başka kuran var mı? İnternet bağlantısı bugün sadece benim telefonumda 4mbs kadar düştü. Aynı anda 2 telefonla speettest yaptığımda biri 90mbs benim telefon 4mbs veriyordu. Telefonu kapatıp açınca düzeldi. Sanırım ufak Bi bug var yaşayan oldu mu.

berkan010

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
teşekkürler yükledim dedikleri gibi bazı yerler halen ingilizce
Global'e göre artıları eksileri nelerdir? Bende geçmeyi düşünüyorum fakat telefondaki bütün verileri kaybetmeye ve yedekleyip tekrar yükleme ve zaman kaybına değer mi?

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Global'e göre artıları eksileri nelerdir? Bende geçmeyi düşünüyorum fakat telefondaki bütün verileri kaybetmeye ve yedekleyip tekrar yükleme ve zaman kaybına değer mi?
Hocam öyle çoook uçuk farklar tabiki yok sonuçta telefon aynı. ufak iyileştirmeler var tabiki görsel olarak etkileri var. Pratiklik olarak gelişmeler var. Zaten hyperOS daha çok başında zaman içinde farklılıkları ortaya çıkmaya başlar.
Verilerini düzgün bir şekilde yedekleyip zamanın olduğunda da güncellemeni öneririm globale güncelleme desteği artık yok ama hyperOSa güncelleme gelecektir bi süre daha.

Üst Alt