Rom Xiaomi Mi 11 Ultra - Xiaomi.Eu Android 14 HyperOS 1.0

berkan010

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Hocam öyle çoook uçuk farklar tabiki yok sonuçta telefon aynı. ufak iyileştirmeler var tabiki görsel olarak etkileri var. Pratiklik olarak gelişmeler var. Zaten hyperOS daha çok başında zaman içinde farklılıkları ortaya çıkmaya başlar.
Verilerini düzgün bir şekilde yedekleyip zamanın olduğunda da güncellemeni öneririm globale güncelleme desteği artık yok ama hyperOSa güncelleme gelecektir bi süre daha.
Teşekkür ederim, global olarak hyperOS gelmeyecek galiba değil mi? şuan için gördüğüm EU olarak var ben mi yanlış biliyorum?

CihatGkhn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
Merhabalar. Mi 11 ultra cihazıma sıfırlayarak kurdum. Ama yenileme hızı stabil değil. Ara ara kanamalar yaşanıyor. Benzer problemleri yaşayan var mı?

mahmutketme

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmut
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
3
Arkadaşlar merhaba, bende bu romu kurdum , twrp ve magisk var yalnız mıuı gibi Leica kamera ve uygulama üzerine APK kuramıyorum hyperos romda Leica kamera kuran varsa lütfen yardımcı olabilir mi detaylı
Hocam çözebildiniz mi ben de sistem uygulamaların üzerine güncelleme yapamıyorum. Google paket yükleyici'yi ile deniyorum olmuyor. Çözebildiniz mi ?

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Teşekkür ederim, global olarak hyperOS gelmeyecek galiba değil mi? şuan için gördüğüm EU olarak var ben mi yanlış biliyorum?
Hocam benim bildiğim kadarıyla Mi 11 ultra için orjınal hyperOs yazılımı geldi. EU rom yapan arkadaşlarda bu orjinal romdan EU rom yaptılar. Çünkü daha öncede hyperOs yazılımları vardı fakat bu yazılımlar genelde mi 13 ultradan devşirmeydi. Benim bildiğim boyle ama emin değilim tabi. Kesin bilgisi olan varsa aydınlatabilir.

Mehmetqosta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
0
Hocam çözebildiniz mi ben de sistem uygulamaların üzerine güncelleme yapamıyorum. Google paket yükleyici'yi ile deniyorum olmuyor. Çözebildiniz mi ?
Valla hocam magisk lsposed var kaç gündür uğraşmıyorum bende , telgramdan mi 11 ultra gruplarını takip et çözenler vardır mutlaka

berkan010

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Hocam benim bildiğim kadarıyla Mi 11 ultra için orjınal hyperOs yazılımı geldi. EU rom yapan arkadaşlarda bu orjinal romdan EU rom yaptılar. Çünkü daha öncede hyperOs yazılımları vardı fakat bu yazılımlar genelde mi 13 ultradan devşirmeydi. Benim bildiğim boyle ama emin değilim tabi. Kesin bilgisi olan varsa aydınlatabilir.
Teşekkür ederim, global'i bulamadığım için emin olamadım ama mantıken evet önce globale sonrasında EU'ya geliyor biraz daha bakınayım ya da bekliyim :)

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
eu rom bana daha güzel geliyor. kurulumu kolay içeriğine alıştım yıllarca. global cıksada yüklemem herhalde. tabi bu işler zevk işi

Skardes1987

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
Mi a2
Konular
0
Merhaba şarj durumu nasıl güncelleme sonrası malum zaten şarj işi sıkıntılı bu model de iyice düşmesin süreler ayrıca kamera ara yüzünde değişiklikler var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eu rom bana daha güzel geliyor. kurulumu kolay içeriğine alıştım yıllarca. global cıksada yüklemem herhalde. tabi bu işler zevk işi
şarj durumu nasıl globale göre fark ediyor mu sanırım bende ona geçeceğim hibrit olarak yükleye bilirim değil mi?

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Merhaba şarj durumu nasıl güncelleme sonrası malum zaten şarj işi sıkıntılı bu model de iyice düşmesin süreler ayrıca kamera ara yüzünde değişiklikler var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şarj durumu nasıl globale göre fark ediyor mu sanırım bende ona geçeceğim hibrit olarak yükleye bilirim değil mi?
şarj durumu aşırı iyi diyemem ama normal bi rom gibi her özelliği 2k ekranı flan açarsan baya çabuk biter. Ayarların makul seviyede olursa güzel denebilir.

hibirit dediğini tam anlayamadım. Tek tuşla yükleme diyorsan ben oyle yaptım. Fastboota alıp bilgisayardan tektuşla yükledim.

Skardes1987

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
Mi a2
Konular
0
şarj durumu aşırı iyi diyemem ama normal bi rom gibi her özelliği 2k ekranı flan açarsan baya çabuk biter. Ayarların makul seviyede olursa güzel denebilir.

hibirit dediğini tam anlayamadım. Tek tuşla yükleme diyorsan ben oyle yaptım. Fastboota alıp bilgisayardan tektuşla yükledim.
Bende öyle yaptım şuan gayet memnunum çok akıcı biraz ısınma oluyor ama genel olarak stabil

Üst Alt