Haber Xiaomi Mi 11 tasarımı ortaya çıktı

Xiaomi önümüzdeki yılın ilk aylarında Mi 11 serisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Mi 10 serisini şubat 2020 tarihinde duyuran Xiaomi, yüksek ihtimalle yine şubat ayında Mi 11 serisini duyuracak. Daha önce hakkında sızıntılar çıkan akıllı telefona dair tasarım sızıntısı ortaya çıktı.

Yaptığı sızıntılarla ismi dünyaya duyuran Benjamin Geskin tarafından ortaya çıkarılan tasarım dikkatleri üzerine çekiyor. İkili dikey kamera yerleşiminin yanında daha küçük bir lens bulunan Xiaomi Mi 11, oldukça dikkat çeken bir kamera tasarımı ile karşımıza çıkabilir. Tabii ki bunun bir sızıntı olduğu ve tasarım çok daha farklı bir şekilde karşımıza çıkabileceği unutulmamalıdır.
Xiaomi Mi 11 tasarımının yanı sıra bataryaları hakkında da yeni bilgiler ortaya çıktı. Mi 11 serisi bataryaları iki parçadan oluşacak. Her iki akıllı telefonunda 5.000 mAh bataryaya sahip olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Mi 10 serisinde 30W hızlı şarj desteğini kullanıcılarına sunan Xiaomi, Mi 11 serisinde bu seviyeyi daha üst noktalara taşımasına kesin gözüyle bakılıyor.

Wolker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ilker
Cihazım
9T PRO
Konular
7
Resmen çöp , bu kadar çirkin arka tasarı görmedim çocuk oyuncagı gibi olmuş.

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Temiz ve güzel tasarım.

Üst Alt