Yardım Xiaomi mi 11 Android 11 Dosya erişimi

• Konbuyu başlatan KALKAN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 3K

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
Arkadaşlar selamün aleyküm mi 11 aldık ama pek memnun kalmadım ekranını çok met ettiler ama mi9 se nin renkleri daha canlı ve parlak ikiside amoled ekran ve mi 11. Ekran yenileme 120 Hz var ama pubg mobilede 90hz açmıyor hatta pubgde kasıyor bu cihaz 800€ ero çöp oldu. Android 11 var data dosyalarına ulaşım yok bunu nasıl çözeceğim

Emir456

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
16
Kardeşim sp 888 var şu anki en iyi işlemci adreno 660 gpu var yani kasması imkansız gibi birşey sen yinede sıfırlamayi dene ve pubg 90 fps almak istiyorsan uygulamar-uygulamaları yönet-pil ve performans-tüm verileri sil yap 90 FPS alırsın

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Kardeşim sp 888 var şu anki en iyi işlemci adreno 660 gpu var yani kasması imkansız gibi birşey sen yinede sıfırlamayi dene ve pubg 90 fps almak istiyorsan uygulamar-uygulamaları yönet-pil ve performans-tüm verileri sil yap 90 FPS alırsın
90 FPS alamaz normal yollardan.Pubg ile anlaşma saglamadilar.Bide şu ekranı pubg için alıp kullanmak bence dünyadaki en saçma iş.Elinde canavar var sen onu oyunla kullanıyorsun.

Android datasina root olmadan erisemezsiniz

Emir456

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
16
90 FPS alamaz normal yollardan.Pubg ile anlaşma saglamadilar.Bide şu ekranı pubg için alıp kullanmak bence dünyadaki en saçma iş.Elinde canavar var sen onu oyunla kullanıyorsun.
Bende Poco x3 kullanıyorum 120 Hz ekran yenilemesi var genede pubgde 45 fps veriyor xiaominin çoğu modellerinde optimasyon fazla yok bende config ile 90 FPS alıyorum veya gfx toolda kullanabilirsin telefonumda root yok dediğin gibi varlık içinde yokluk

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Hocam poco f2 pro 8/256 var bende pubgde hiç donmuyor, 60 fps sabit her zaman, bu çöple takas edebiliriiz :D

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
Selam kardeşim yaptım dediklerini hiç birşey olmadı 2021 en iyi cihazlarından biri ama 2 bin TL lik telefonun açtığını bu açmadı 2 k ekran var dediler ama mi9se bundan daha kaliteli renk sunuyor anlicagin eğer güncelleme gelirde duzelirse bilemem ama böyle devam ederse benim görüşüm çöp hele android 11 hepten çöp data dosyalari engellenmiş inşallah forumdaki hocalarımız biran önce mi 11 el atar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android datasina root olmadan erisemezsiniz
Pubg mobile yeni 1.3 güncellemesi gelince confik işi bitti ve mi 11 de android 11 var data kilasere erisim yok dosya değişimi yapmıyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 11 lesmanda 12.5 le gelecegini söyledi ama elimdekide 12.0 var bizi kandırıyorlar

Son düzenleme:

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Selam kardeşim yaptım dediklerini hiç birşey olmadı 2021 en iyi cihazlarından biri ama 2 bin TL lik telefonun açtığını bu açmadı 2 k ekran var dediler ama mi9se bundan daha kaliteli renk sunuyor anlicagin eğer güncelleme gelirde duzelirse bilemem ama böyle devam ederse benim görüşüm çöp hele android 11 hepten çöp data dosyalari engellenmiş inşallah forumdaki hocalarımız biran önce mi 11 el atar

Pubg mobile yeni 1.3 güncellemesi gelince confik işi bitti ve mi 11 de android 11 var data kilasere erisim yok dosya değişimi yapmıyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 11 lesmanda 12.5 le gelecegini söyledi ama elimdekide 12.0 var bizi kandırıyorlar
Lansmanda test aşamasıyla gelecek dediler.TRde tester yok anlicaniz.Hepsi Çinli şuan o testerlarin

UtkuKlc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Mi 6
Konular
4
ES File Explorer indirip ekranda uygulama simgesine basili tutun. Cikan seceneklerden uygulama ayrintilarina girin. Daha sonra cikan pencerede en altlarda bilinmeyen Kaynaklardan yuklemeye izin verin İstediginiz klasore erisebilirsiniz.

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
ES File Explorer indirip ekranda uygulama simgesine basili tutun. Cikan seceneklerden uygulama ayrintilarina girin. Daha sonra cikan pencerede en altlarda bilinmeyen Kaynaklardan yuklemeye izin verin İstediginiz klasore erisebilirsiniz.
Yaptim olmadi

Hocam poco f2 pro 8/256 var bende pubgde hiç donmuyor, 60 fps sabit her zaman, bu çöple takas edebiliriiz :D
Canin sagolsun kardesim :)

Son düzenleme:

Emir456

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular