Recovery Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro / K30S Ultra - Twrp 3.4.0-1206 Tek Tuş Yükleme Aracı

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhabalar, cihaz Mi 10t şuan fastbooot tan attığım eu rom 12.0.3.0 sürüm yüklü. Güncelleme için 12.0.5.0 romunu indirdim, geliştirici sitesinden 3.4.0.3 sürümü twrp indirip kurdum. Ve install den romu kurdum bitince wipe dalvik tıkladım sonra reboot ettim. Cihaz sorunsuz şekilde güncellendi. Ayrıca cihazı kapatıp twrp ye baktım dedim, oda duruyor silinmedi. Sanırım twrp stabil oldu gibi, By.TRabZonLu™ hocam ne dersin?

Ayrıca cihazı yeni alanlar bu sürümle kurulup yapıp geri dönüş yapsa güzel olur. Bakalım bootloop olayı da çözülmüştür belki..

Son düzenleme:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Merhabalar, cihaz Mi 10t şuan fastbooot tan attığım sürüm yüklü. Güncelleme için 12.0.5.0 romunu indirdim, geliştirici sitesinden 3.4.0.3 sürümü twrp indirip kurdum. Ve install den romu kurdum bitince wipe dalvik tıkladım sonra reboot ettim. Cihaz sorunsuz şekilde güncellendi. Ayrıca cihazı kapatıp twrp ye baktım dedim, oda duruyor silinmedi. Sanırım twrp stabil oldu gibi, By.TRabZonLu™ hocam ne dersin?

Ayrıca cihazı yeni alanlar bu sürümle kurulup yapıp geri dönüş yapsa güzel olur. Bakalım bootloop olayı da çözülmüştür belki..
Twrp'yi flas yapıp yükleyince bootloop sorunu çıkıyor. Bu yüzden boot twrp.img şeklinde yükleyip romu kurmak daha sağlıklı . Geliştirici flaş twrp dediğinde konu tekrar düzenleyeceğim. Şuan bu şekilde kullanmak en iyisi.

ganae101

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
0
Selamlar elimde bir tane mi10t pro global var. Garantili 9tpro dan geçip geçmeme konusunda kararsızım. kayıt edince komple stok kullanmak düşüncesindeyim. Miui global olur ve twrp falan yüklü kalmayıp tüm güncellemeleri otadan alsın istiyorum. Magisk hide falan uğraşmadan bu şekilde mümkün mü.

Kayıt gider mi fabrika ayarlarina donunce.

Son olarak bootloader kilidini kapamak herhangi bir sorun olduğunda müdahale açısından riskli.

Bootloader açıkken netflix daha da önemlisi Google pay gibi servisler problem oluyormuş.

Duruma göre cihaza hiç geçmeyeceğim ya da garantilisini alırım.

Fikir verenler için şimdiden teşekkürler.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Selamlar elimde bir tane mi10t pro global var. Garantili 9tpro dan geçip geçmeme konusunda kararsızım. kayıt edince komple stok kullanmak düşüncesindeyim. Miui global olur ve twrp falan yüklü kalmayıp tüm güncellemeleri otadan alsın istiyorum. Magisk hide falan uğraşmadan bu şekilde mümkün mü.

Kayıt gider mi fabrika ayarlarina donunce.

Son olarak bootloader kilidini kapamak herhangi bir sorun olduğunda müdahale açısından riskli.

Bootloader açıkken netflix daha da önemlisi Google pay gibi servisler problem oluyormuş.

Duruma göre cihaza hiç geçmeyeceğim ya da garantilisini alırım.

Fikir verenler için şimdiden teşekkürler.
Uygun konuya yazın

bora67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
Xiaomi Note 8
Konular
0
Selamün aleyküm Ben bu twrp ile root atabilirmiyim cihazım Mi 10 T rom islemini şuan yapmiyacam

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
NOT: 06.12.2020 tarihinde eski twrp kaldırıldı, bu tarihten önceki yorumlar eski twrp'ye aittir.
TWRP güncellendi, yeni twrpde dahili magisk 20.3 ile direkt magisk yüklenebilir, Android 10 ile uyumludur, 11 ile uyumluluğu belirtilmedi. Hata olarak twrp içindeki titreşim çalışmıyor (hiç de önemli değil). TWRP açılısındaki sifre kilit ekranı sifresidir sifreyi girmeden açarsanız dahili hafızaya erişim sağlayamazsınız (güvenlik için) sifreyi girdikten sonra dahili hafıza sifrelemesi kaldırılır.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
TWRP K30S Ultra için paylaşıldı, Mi10T ve Mi10T Pro için denenmedi, gönüllü kullanıcı varsa deneyebilirim diyen, ÖM ile bağlantı göndereceğim. Duruma göre konuya twrp bağlantısını ekleyeceğim.

doom_emre12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
mi 12s ultra
Meslek
memur
Konular