Recovery Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro / K30S Ultra - Twrp 3.4.0-1206 Tek Tuş Yükleme Aracı

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_mi10t-10tpro-k30s_ultra dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.
twrpsaltokunur-png.45440

9. Kolay gelsin.

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro / K30S Ultra - Twrp 3.4.0-1206
İndirme Bağlantısı :
Şifre: miuiturkiye.net

NOT: 06.12.2020 tarihinde eski twrp kaldırıldı, bu tarihten önceki yorumlar eski twrp'ye aittir.
Önemli:
TIKLA
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_mi10t-10tpro-k30s_ultra dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.

twrpsaltokunur-png.45440

Xiaomi Mi 10T - Mi 10T Pro - K30S Ultra - Twrp 3.4.0-1
İndirme Bağlantısı : http://secyukle.com/dosya/uploads/B...IAOMI10T_MI10TPRO_K30S_ULTRA-By_TRabZonLu.zip

Şifre: miuiturkiye.net

Önemli: (çevirin)

We couldn't modify /system /vendor /product and /odm, caused by new type of partition, so if you want modify them, use magisk module instead.

Çalışanlar:
  • Boot
  • Dahili hafıza şifrelemeyi çözme
  • Titreşim
  • flash zip

Çalışmayanlar:
  • ADB sideload

Siftah benden :)

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
maalesef twrp hala tam olmamış. rom yüklenmiyor. bilgilerinize.
Mi 10t pro da çalışmış diğer cihazlara da çalışabilecegini söyledi geliştirici. Yeni güncellemeleri bekleyin

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Mi 10t pro da çalışmış diğer cihazlara da çalışabilecegini söyledi geliştirici. Yeni güncellemeleri bekleyin

Sanırım magisk ile ilave işlem yapılıyor hocam başka yerde de görmüş idim. ben tam detaya giremedim. Benim cihazda mi 10T pro bekleyeyim bakalım

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
10t de denedik eu rom kurmak için. Cihaz softbrick oldu kısaca. Olayı özet geçmek gerekirse format data sonrasında dahili depolamayi görmedi pc de. Neyse adb push komutu ile rom dosyasını attım yükledim, romu sorunsuz kurduk ama yine olmadı reboot edince twrp geliyor hep. Otg bellekten kurdum olmadı, magisk kurdum olmadı, önce romu atıp sonra format data dedim yine olmadı. Xiaomi eu nun fastbooot romu yayınlandı onu kurdum yine olmadı yine twrp geldi. Velhasıl sürekli twrp ekranına geldi cihaz ne denediysem de. En son orjinal fastbooot rom indirdim mi flash tan attım. Cihaz normal şekilde açıldı twrp den kurtulduk. Sonrasında twrp kurmadan direk xiaomi eu nun fastbooot romunu kurdum. Cihaz miui ekranında tam açılacağı sıralarda reboot ediyor kendi kendini. 2 defa reboot etti. Sonra recovery girdim bi wipe data yapayım dedim. Wipe data yaptıktan sonra sorunsuzca açıldı. Şuan eu rom dayim sorun yok. Sizde direk fastbooot eu romu ile twrp kurmadan geçebilirsiniz. (reboot yaparsa sizdede wipe data uygulayın) Stabil bir twrp çıkacan kadar en azından..

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
10t de denedik eu rom kurmak için. Cihaz softbrick oldu kısaca. Olayı özet geçmek gerekirse format data sonrasında dahili depolamayi görmedi pc de. Neyse adb push komutu ile rom dosyasını attım yükledim, romu sorunsuz kurduk ama yine olmadı reboot edince twrp geliyor hep. Otg bellekten kurdum olmadı, magisk kurdum olmadı, önce romu atıp sonra format data dedim yine olmadı. Xiaomi eu nun fastbooot romu yayınlandı onu kurdum yine olmadı yine twrp geldi. Velhasıl sürekli twrp ekranına geldi cihaz ne denediysem de. En son orjinal fastbooot rom indirdim mi flash tan attım. Cihaz normal şekilde açıldı twrp den kurtulduk. Sonrasında twrp kurmadan direk xiaomi eu nun fastbooot romunu kurdum. Cihaz miui ekranında tam açılacağı sıralarda reboot ediyor kendi kendini. 2 defa reboot etti. Sonra recovery girdim bi wipe data yapayım dedim. Wipe data yaptıktan sonra sorunsuzca açıldı. Şuan eu rom dayim sorun yok. Sizde direk fastbooot eu romu ile twrp kurmadan geçebilirsiniz. (reboot yaparsa sizdede wipe data uygulayın) Stabil bir twrp çıkacan kadar en azından..
Geçmiş olsun hocam. Stabil çıkana kadar bağlantıyı kaldırdım

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
10t pro da belki olur onu bilmiyorum. Deneyen varsa söylesin onu belirterek tekrar eklenir konuya. Ama şuan 10t de durum sıkıntı. Biz yine işin içinden çıkarız bir şekilde ama normal bir kullanıcının canını sıkar bayağı uğraştırır. O yüzden kaldırmakla çok iyi yaptınız hocam elinize sağlık..

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
10t de denedik eu rom kurmak için. Cihaz softbrick oldu kısaca. Olayı özet geçmek gerekirse format data sonrasında dahili depolamayi görmedi pc de. Neyse adb push komutu ile rom dosyasını attım yükledim, romu sorunsuz kurduk ama yine olmadı reboot edince twrp geliyo
10t pro da belki olur onu bilmiyorum. Deneyen varsa söylesin onu belirterek tekrar eklenir konuya. Ama şuan 10t de durum sıkıntı. Biz yine işin içinden çıkarız bir şekilde ama normal bir kullanıcının canını sıkar bayağı uğraştırır. O yüzden kaldırmakla çok iyi yaptınız hocam elinize sağlık..
Mi 10T pro da aynı hocam ben denedim.

Üst Alt