Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

denizkhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Deniz
Cihazım
HTC One M7
Konular
0
2 günlük Mi 10 Pro kullanıcısıyım ve bu cihaza Huawei P30 Pro'dan geçtim. İki cihaz arasında bariz şekilde hız ve kullanım keyfi farkı var.
Deneyimli arkadaşlardan tek bir konuda yardım rica ediyorum.
İMEİ kaydı yaptırtacağım. Bu işlem yapılırken şu anda diğer cihazdan bu cihaza taşıdığım uygulama.galeri,film, resimler vs. silinir mi.?
Teşekkürler.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
2 günlük Mi 10 Pro kullanıcısıyım ve bu cihaza Huawei P30 Pro'dan geçtim. İki cihaz arasında bariz şekilde hız ve kullanım keyfi farkı var.
İMEİ kaydı yaptırtacağım. Bu işlem yapılırken şu anda diğer cihazdan bu cihaza taşıdığım uygulama.galeri,film, resimler vs. silinir mi.?
Teşekkürler.

Hocam cihazın ağırlık ve kalınlığı nasıl hiss ettiriyor? Kamera ve ses performansı nasıl? kutudan çıktığında ekranda bi koruyucu felan varmı? bazı çin modellerinde varmış

denizkhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Deniz
Cihazım
HTC One M7
Konular
0
Cihaz P30 Pro'ya göre daha ağır ve daha premium hissi veriyor. Ses gücü dehşet iyi, ben bu kalitede ses gücü olan başka bir cihaz kullanmadım. Kamera özellikleri çok iyi ama sizde takdir edersiniz ki iş sizin çekim kalitenizle de alakalı. Çok gerçekçi renkler var resimlerde, makyaj olayı gözü rahatsız edecek şekilde değil. Özellikle gece çekimleri harika Ekran koruyucusu yok ama zaten ekran kalitesine bakarak söylüyorum buna gerekte yok. OnePlue 8 Pro öncesi ara cihaz olarak aldım ama sanırım daha uzun bir kullanım yapacağım.

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Teşekkürler.

BL kilidi açılacağı için silme işlemi gerçekleşicek yedekleme yapın

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Düşünüyordum ancak mi8 desteği konusunda yaşadığım sıkıntılardan sonra artık mi amiral gemisi modeli almam.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
sizler mi 10 alin bende saticaniz eski amiral.gemilere talibim ozaman clap~~ hadi bana cihaz satin call~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir kaç ay sonra epeyce ucuzlar bence, garantili si 4k ya düşer diye düşünüyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
ins duser duserse alirim:))

Xiaomi mi note 10 ve mi note 10 pro dışında birde sadece Xiaomi mi 10 duzmu var bilmiyordum valla
hocam.senin cihaz bambaska bi seri

mi note serisi o orta segment. eskiden mi notr amiraldi ama orta segment islemciye dusurduler mi note 3 le beraber.

mi 10 - mi10 pro amiral gemisidir

mi 10 note diye bi cihaz yok mi note 10 dogrusu
bunu yanlis yazip ynalis anladiginiz icin anlatmak istedim ileride cikacak serilerdede ayni hataya dusmeyin diye.

Xiaomi mi note 10 ve mi note 10 pro dışında birde sadece Xiaomi mi 10 duzmu var bilmiyordum valla

mi note serisi o orta segment. eskiden mi notr amiraldi ama orta segment islemciye dusurduler mi note 3 le beraber.

bunu yanlis yazip ynalis anladiginiz icin anlatmak istedim ileride cikacak serilerdede ayni hataya dusmeyin diye.

Son düzenleme:

denizkhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Deniz
Cihazım
HTC One M7
Konular
0
BL kilidi açılacağı için silme işlemi gerçekleşicek yedekleme yapın
Teşekkürler üstadım.

sizler mi 10 alin bende saticaniz eski amiral.gemilere talibim ozaman clap~~ hadi bana cihaz satin call~~

ins duser duserse alirim:))

Sadece 2 ay kullandığım ve daha 22 ay garantisi olan Huawei P30 Pro cihazımı satıyorum. Bütçenize uygunsa buyrun görüşelim.

Arma33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batu
Cihazım
11 pro
Konular
0
Ne zaman çıkacak Türkiye de hiç bir bilgi yok sanırım

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Gearbest de şu an 4200 e geliyor mi 10 modeli 128gb olan. Dolar laneti düşük olsa 3500 civarı. Resmen şu Dolar yüzünden her şey alt üst oluyor. Biraz daha beklemek gerek sanırsam. Zannımca mi10 pro 8.256 olan modeli dolar5.50 seviyesine inse 4500 civarı alabiliriz.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Gearbest de şu an 4200 e geliyor mi 10 modeli 128gb olan. Dolar laneti düşük olsa 3500 civarı. Resmen şu Dolar yüzünden her şey alt üst oluyor. Biraz daha beklemek gerek sanırsam. Zannımca mi10 pro 8.256 olan modeli dolar5.50 seviyesine inse 4500 civarı alabiliriz.

Gearbestden almayı tavsiye etmem. İnternetde fazlaca okuduğum yorumlara göre çok fazla negativ fikir var gearbestle alakalı. Bence Amazonu bekleyin alacaksanız.

Üst Alt