Haber xiaomi kendi kendine mesaj atıyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Xiaomi cihazım sürekli olarak resimdeki numaralara mesaj atıyor. Sms izinlerinin hepsini düzenlememe rağmen sorun çözülmedi. Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mıdır?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Virus girmiş olmasın hocam ? Sanırım faturalı olsaydınız ve mesajlar gitseydi tonla fatura gelirdi.Sim hizmetleri de atmış olabilir tabi veya zararlı bir uygulama da aynı şeyi yapabilir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Sim etkinleştirme servisi için yurtdışına sms atıyor. Xiaomi sim etkinleştirme servisi nin yetkilerini alıp bildirimlerini kapatın. Bu sms i gönderemez ise, xiaomi cihazlar arası mi mesaj kullanamazsınız..

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Ya SIM Etkinleştirme yüzünden ya da cihazınızdaki başka bir uygulama SMS atmaya çalışıyor.

B.G

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Beyza
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Virus girmiş olmasın hocam ? Sanırım faturalı olsaydınız ve mesajlar gitseydi tonla fatura gelirdi.Sim hizmetleri de atmış olabilir tabi veya zararlı bir uygulama da aynı şeyi yapabilir.
Telefon faturalı aslında ama Allahtan mesajlar gitmediği için bir sorun çıkmadı ne olduğunu bulamadım bir türlü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sim etkinleştirme servisi için yurtdışına sms atıyor. Xiaomi sim etkinleştirme servisi nin yetkilerini alıp bildirimlerini kapatın. Bu sms i gönderemez ise, xiaomi cihazlar arası mi mesaj kullanamazsınız..
Hepsini yaptım ama değişen bir şey olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ya SIM Etkinleştirme yüzünden ya da cihazınızdaki başka bir uygulama SMS atmaya çalışıyor.
Bana da bi uygulama gibi geliyor ama çözemedim

B.G

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Beyza
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Güncelleme : Denediğim bir çok yöntem işe yaramadı bu yüzden format atmak istedim ve Formatla düzeldi büyük ihtimal virüs kaynaklıydı. Yardım eden herkese çok teşekkür ederim

Üst Alt