Duyuru Xiaomi kayıt olan ve olmayan Cihazlar

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 151
  • Görüntüleme 20K

Acemilik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 11 lite 5gNE
Meslek
Lojistik
Konular
11
Bende oyun falan oynayan biri değilim daha pubc oynamisligim bile yok:)) kamera iyi olsun akıcı ve gündelik kullanımda üzmesin beni yeter tabi en önemlisi sevmem lazım telefonu:))
akici akici fotoylada isim yok benim bence foto olayini arastir seviyorsan foto cekmeyi falan ona birsey diyemem bana oyle dslr foto makinasi gibi iyi kamerayada gerek yok

@hmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 5g n
Konular
1
akici akici fotoylada isim yok benim bence foto olayini arastir seviyorsan foto cekmeyi falan ona birsey diyemem bana oyle dslr foto makinasi gibi iyi kamerayada gerek yok
Çoğu 108 lik telefonlarla kıyaslaması var hepsine baktım nerdeyse aynı hatta bir tık daha iyi 64 olmasına rağmen yazılımsal olarak kamerada üstün gibi

Acemilik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 11 lite 5gNE
Meslek
Lojistik
Konular
11
Çoğu 108 lik telefonlarla kıyaslaması var hepsine baktım nerdeyse aynı hatta bir tık daha iyi 64 olmasına rağmen yazılımsal olarak kamerada üstün gibi
ben biraz ozelliklerine baktim iste islemci snapdragon gordum ram 8 gordum birde mavi rengine bayildim direk aldim fiyatta iyiydi bana gore 4700 e aldim kayitli olan suan hepsi buradada 8300 tl

@hmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 5g n
Konular
1
ben biraz ozelliklerine baktim iste islemci snapdragon gordum ram 8 gordum birde mavi rengine bayildim direk aldim fiyatta iyiydi bana gore 4700 e aldim kayitli olan suan hepsi buradada 8300 tl
Aslında ben de mavisini istemiştim ama alacağım yerde şuan sadece siyah varmış diğer renkler ne zaman gelecek belli değil dedi 4600 lira 8/126 GB olanı

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
Hayırlı olsun hangi rengini ve kaça aldın . Ben de aynısını düşünüyorum bu yıl için zaten 8 ay yetiyor gelecek yıl da yenilenecek süre yani 2023 ağustosuna kadar süremiz olacak
Teşekkürler çok sagol. Mavi renk aldım 8/256 . 4700 TL ye.

YavuzSelym

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Selim
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
0
Merhaba iyi akşamlar. Yurtdışı 11t veya K40 GE almayı düşünüyorum. IMEI atılma durumları nedir? Bütün şartlar göz önüne alındığında hangisini önerirsiniz?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Merhaba iyi akşamlar. Yurtdışı 11t veya K40 GE almayı düşünüyorum. IMEI atılma durumları nedir? Bütün şartlar göz önüne alındığında hangisini önerirsiniz?
İkisinede yazılım ile kayıt oluyor hocam

YavuzSelym

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Selim
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
0
valla hocam bende 11t var memnunum gayet k40 gaming band20 yok diye tercih etmem ben açıkaçsı
Çok teşekkür ederim reis. Son olarak 11t için söylemek istediğin memnun olmadığın eksik bi tarafı varsa alabilirim.

Üst Alt