Duyuru Xiaomi kayıt olan ve olmayan Cihazlar

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 151
  • Görüntüleme 20K

redo66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal
Cihazım
İphone 12 pro
Konular
0
Güncelleme yok mu listede hala

@hmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 5g n
Konular
1
Arkadaşlar Mi 11 lite 5G NE almaya karar verdim ama listede yazılımsal kayıt oluyor deniyor ama almak istediğim yer dirençle kayıt oluyor sadece dedi, doğru mu? Yazılımsal imei atılamıyor mu?

Acemilik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 11 lite 5gNE
Meslek
Lojistik
Konular
11
evet şuan sadece dirençle oluyor

@hmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 5g n
Konular
1
vallaha bende de var mi 11 lite 5g ne bekliyorum bakalım sistemsel müdahale ile olmasını yoksa kullanıp atacağız kullan at telefon gibi :D:D:D yada oğlana vereceğim tablet niyetine oynasın artık
Bende almayı planlıyorum hatta konuştum siyah olanına 4600 lira vercem ama yazılımsal olarak IMEI olmaması sadece şuan direnyle kayıt olması kafamı karıştırıyor. 8 ay kullanma imkanımız var o zamana kadar olur belki diyorum yada en kotu direnç işini yaptırırım diyorum . Sen ne yaptın aldın mı

Acemilik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 11 lite 5gNE
Meslek
Lojistik
Konular
11
bende var ya cihaz kullaniyorum 1 aydir bende direnc yaptirmam bekliyorum o yuzden kapanmaaya yakin dger hatta takae devam ederim

@hmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 5g n
Konular
1
bende var ya cihaz kullaniyorum 1 aydir bende direnc yaptirmam bekliyorum o yuzden kapanmaaya yakin dger hatta takae devam ederim
Nasıl memnun musun telefondan bugün vatana gittim yakından inceledim fena değil gibi. Ayrıca şuan mi8se kullanıyorum yurt dışı IMEI atılmış. Hiçbir sıkıntım yok ama 4 yıldır heralde canım yenilik çekiyor yoksa canavar gibi telefon:))

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
Bende mi 11 lite 5g ne versiyon yeni aldım. 1 hafta oldu yada olmadı. Dün SMS geldi imei kayıtsız diye :) 4 ay süre verdi + 4 de diğer sim de verecek yıl başında zaten süre sıfırlanıyor arkadaşlar haberiniz olsun. ;) . Yazılım IMEI gelene kadar bekleyelim :)

@hmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 5g n
Konular
1
Bende mi 11 lite 5g ne versiyon yeni aldım. 1 hafta oldu yada olmadı. Dün SMS geldi imei kayıtsız diye :) 4 ay süre verdi + 4 de diğer sim de verecek yıl başında zaten süre sıfırlanıyor arkadaşlar haberiniz olsun. ;) . Yazılım IMEI gelene kadar bekleyelim :)
Hayırlı olsun hangi rengini ve kaça aldın . Ben de aynısını düşünüyorum bu yıl için zaten 8 ay yetiyor gelecek yıl da yenilenecek süre yani 2023 ağustosuna kadar süremiz olacak

Acemilik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 11 lite 5gNE
Meslek
Lojistik
Konular
11
Nasıl memnun musun telefondan bugün vatana gittim yakından inceledim fena değil gibi. Ayrıca şuan mi8se kullanıyorum yurt dışı IMEI atılmış. Hiçbir sıkıntım yok ama 4 yıldır heralde canım yenilik çekiyor yoksa canavar gibi telefon:))
yani ben memnunum bir cok kisi su problem var bu problem var yaziyor ama ben bir sorun yasamadim bildirimler dusmuyor arada o da guncelleme ile duzelir diye tahmin ediyorum ayrica ben cihazi sadece arama whatsap ve spotfy kullaniyorum

@hmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 5g n
Konular
1
yani ben memnunum bir cok kisi su problem var bu problem var yaziyor ama ben bir sorun yasamadim bildirimler dusmuyor arada o da guncelleme ile duzelir diye tahmin ediyorum ayrica ben cihazi sadece arama whatsap ve spotfy kullaniyorum
Bende oyun falan oynayan biri değilim daha pubc oynamisligim bile yok:)) kamera iyi olsun akıcı ve gündelik kullanımda üzmesin beni yeter tabi en önemlisi sevmem lazım telefonu:))

Üst Alt