Haber Xiaomi iletişim ajansını seçti

Markanın Türkiye'deki iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Teknoloji alanında faaliyet gösteren Xiaomi, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını MSL Türkiye’ye emanet etti. MSL Türkiye, yeni müşterisine itibar yönetimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi ve pazarlama iletişimi gibi konularda hizmet verecek.

MSL Türkiye’nin müşteri portföyünde Netflix, Hilton Worldwide, NBA, Ericsson Türkiye, Max Factor ve Hero Baby gibi markalar yer alıyor.

AzizKöpürcük

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Evofone olmamış mıydı ? MLS ne alaka şimdi iyice karışıyor ortalık ;(

akalem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9T
Meslek
SEO uzmanı
Konular
17
Evofone olmamış mıydı ? MLS ne alaka şimdi iyice karışıyor ortalık ;(

Öncelikle mls bir reklam ajansı yani sosyal medya tv radyo vb. Alanlarda reklam çalışması, kötü müşteri yorum takipleri yapacak. Evofone Türkiye cihaz satışı, teknik destek Vs konularda ana bayi.

AzizKöpürcük

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Öncelikle mls bir reklam ajansı yani sosyal medya tv radyo vb. Alanlarda reklam çalışması, kötü müşteri yorum takipleri yapacak. Evofone Türkiye cihaz satışı, teknik destek Vs konularda ana bayi.
Mağazası Evofone, internet satışı TeknoSOK, garantisi Genpa, reklamı da MLS haha-- BMC usulü yapıyorlar haydi bakalım party~~

eneSene

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin Yiğit
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
IT
Konular
3
Bir kaç gün önce Mi Global'e EVOFONE teknik servisini şikayet eden bir mail atmıştım. Gelen cevap aşağıdaki gibidir. Halen EVOFONE firmasının Türkiye Distribitörü olduğunu iddia eden var mı?

Greetings from Xiaomi!

Thank you for writing to us. I will be glad to assist you.

I understand your concern that you are facing the issue with delay in repair from service center. I regret the inconvenience you have experienced.

With respect to your concern, would like to inform you that we do not sell the products from our official global website in your region nor we have any update about the service centers there so we are unable to assist you in this regards.

Hence, would request you to please coordinate with your respective service center for further assistance in this regards.We regret the discomfort this may have caused you.

Should you have any further queries, feel free to write back to us. We'll be glad to assist you further.

Thank you for being a valued customer. Have a great day ahead!

Best Regards,
Suman
Xiaomi Customer Support

AzizKöpürcük

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Bir kaç gün önce Mi Global'e EVOFONE teknik servisini şikayet eden bir mail atmıştım. Gelen cevap aşağıdaki gibidir. Halen EVOFONE firmasının Türkiye Distribitörü olduğunu iddia eden var mı?

Greetings from Xiaomi!

Thank you for writing to us. I will be glad to assist you.

I understand your concern that you are facing the issue with delay in repair from service center. I regret the inconvenience you have experienced.

With respect to your concern, would like to inform you that we do not sell the products from our official global website in your region nor we have any update about the service centers there so we are unable to assist you in this regards.

Hence, would request you to please coordinate with your respective service center for further assistance in this regards.We regret the discomfort this may have caused you.

Should you have any further queries, feel free to write back to us. We'll be glad to assist you further.

Thank you for being a valued customer. Have a great day ahead!

Best Regards,
Suman
Xiaomi Customer Support

Nasıl yani |( Açılan MI Shoplar gerçek değil mi? O zaman büyük olay olur ama ben anlamadım bu işi ?

akalem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9T
Meslek
SEO uzmanı
Konular
17
ya hocam xioami sitesinde ülke ülke bayi isimlerini paylaşmalı o halde. Yoksa Türkiye distribitörü benim. Yayalım arkadaşlar kesin bilgidir.

AzizKöpürcük

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
ya hocam xioami sitesinde ülke ülke bayi isimlerini paylaşmalı o halde. Yoksa Türkiye distribitörü benim. Yayalım arkadaşlar kesin bilgidir.
Evofone değil miydi? Sizin çalıştığınız firma hangisi bu nasıl iş drunk~~

Mack

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
1 hafta önce mail attım evo fone yetkili satıcımız dediler

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever