Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalkan_yumruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
xiaomi9t
Konular
4
maboc hocam selduman bey dün üç adet telefon gönderdi bugünde ikisini göndercem dedi sanırım sizinki bugün kargoya verecek bence içiniz rahat olsun

maboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi5s
Meslek
elektronik-bilgisayar
Konular
10
maboc hocam selduman bey dün üç adet telefon gönderdi bugünde ikisini göndercem dedi sanırım sizinki bugün kargoya verecek bence içiniz rahat olsun
kargoya vereceğim dedi bugun inş vermiştir :D takip no felan vermedi ama umudum kargoya verdiği tarafında

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Sizin cihaz da hazir, maboc sukur.

Siyah mi5s 4/128 aranan cihaz stokta 1700tl

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Benim cihaz bugun gelmis eve gecince yorumlarim artik yeni telefonumdan

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Cİhazım Redmi Pro.İlk izlenimlerim diğer telefonum LG-G4.Karşılaştırma yapılamayacak kadar kötü diyebilirim.Ekran Amoled ancak Samsung S3 te bile renkler daha canlı.Kırmızı turuncu gibi mesela.Fotoğraf kalitesi çok geride.Ayrıca mobil veri dışarıda hareket halindeyken sürekli kopuyor takip ediyorum devam ederse servislik gözüküyor gibi.(hat vodafone servisimle aynı yolu hergün gidiyorum LG G4 te sıfır kesintiydi)
İlk izlenimlerim daha yazarım. Kolay gelsin.

maboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi5s
Meslek
elektronik-bilgisayar
Konular
10
selduman koray bey tlf bugün kargolarsanız sevinirim kargolamayacaksanız bu alışverişten vazgeçiyorum paramın iadesini istiyorum 35gün paramı kullandınız şuan zarardayım bilginiz olsun hazır olan tlf kargoya vermek çok zormu yoğun olabilirsiniz bende yoğunum hergün sizin peşinizden tlfnu mu kargoya verdiniz verecekmisiniz diye soracak degilim kargoya verdiyseniz kargo takip no verin kesin birşey deyin sizden bir cevap bekliyorum gün içinde bir cevap vermeyeceksiniz para mı iade edin

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
selduman koray bey tlf bugün kargolarsanız sevinirim kargolamayacaksanız bu alışverişten vazgeçiyorum paramın iadesini istiyorum 35gün paramı kullandınız şuan zarardayım bilginiz olsun hazır olan tlf kargoya vermek çok zormu yoğun olabilirsiniz bende yoğunum hergün sizin peşinizden tlfnu mu kargoya verdiniz verecekmisiniz diye soracak degilim kargoya verdiyseniz kargo takip no verin kesin birşey deyin sizden bir cevap bekliyorum gün içinde bir cevap vermeyeceksiniz para mı iade edin
normalde fiyata dahil olmayan imei bootloader işlemlerini yapıyorum, fiyata dahil olmamasına ve dolar nedeniyle sizin alışverişten zarar etmeme rağmen sizin işi görüyorum.

.günlerdir uykusuz fabrika misali xiaomi cihaz türkiye şartlarına hazır hale getirmekten öldüm bittim.

cihazınızı da aldıktan sonra artık bir teşekkür edip aradan çekilmenizi rica edeceğim.

maboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi5s
Meslek
elektronik-bilgisayar
Konular
10
normalde fiyata dahil olmayan imei bootloader işlemlerini yapıyorum, fiyata dahil olmamasına ve dolar nedeniyle sizin alışverişten zarar etmeme rağmen sizin işi görüyorum.

.günlerdir uykusuz fabrika misali xiaomi cihaz türkiye şartlarına hazır hale getirmekten öldüm bittim.

cihazınızı da aldıktan sonra artık bir teşekkür edip aradan çekilmenizi rica edeceğim.
hocam ticaretde kar etmekte var zarar etmekte bu riski göze almışsınız bu işden ekmek parası yiyorsunuz ben ne bana kazık atmanızı isterim ne de zararına bir iş yapmanızı 1 ay önce doların 3,5 olacağını bilmiyordum dolar çıkınca siz zarar ettiniz gönül isterdi etmeyiz ama 35 gün paramı kullandınız bende bu konuda zarar ettim 3,20 dolardı şimdi 3,50 oldu teşekkür etmek kolay hocam o konuda içiniz ferah olsun

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
ödeme yaptığınızda 1700tl'lerde olan, şu anda siyahı 1750tl, beyazı 1550tl piyasası ki o da genelde bootloader kilit kapalı ve imei hariç olan 4/128 mi5s cihazı 1400tl'ye aldınız.

gecikmeler oldu evet şu anda 30 35 gün dedim, 40 günde teslim olan cihazlar oldu. dolar ve hava şartları bir de üstüne yışbaşı hediyeleriyle genel bir posta yoğunluğundan. Ben anlayışınıza teşekkür ederim.

ticari olarak bana sıkıntı yaratacak üstteki mesajlarınızı düzenlemenizi rica edeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt